Soodsalt Küprosele.

Tere,
Kas oskab keegi soovitada mõnda lennufirmat kelle kaudu saaks soodsalt piletit Küprosele?Olen vaadanud erinevaid lennufirmasid aga hinnad kõiguvad seinast seina.Milliseid lennufirmasid on keegi kasutanud, mis oleks kõige parem ja soodsam?Igasugused ettepanekud ja ideed on teretulnud, rõõmuga kuulaksin teie arvamusi ja soovitusi.
Jään siis ootama.

Ryanairiga saab Riia kaudu Brüsselisse ja sealt Larnacasse. Lennupäevad Teisipäev ja Laupäev. Tagasiteel peab öö Brüsselis veetma. Aga odavamalt raudselt ei saa.

Läbi Düsseldorfi ka võimalik, aga siis peab ilmselt mõlemad ööd lennujaamas veetma.

Oleme ka minemas samat marsuuti mööda Küprosele, ehk siis läbi Riia ning Brüsseli. Vaatasime, et Riiast jõuab lennuk 12 35 Brüsselisse ning sealt läheb edasi lend 13 40. Oskab keegi öelda, kas see tund ja 5 minutit on piisav aeg, et lennust maha ei jää...? Kuidas pagasiga, selle peab ilmselt vist kuskilt ära võtma ning uuesti check ini tegema või on ka mingi võimalus et pagas automaatselt uuele lennule viiakse?

Ette tänades!

Oli plaan külastada Küprost kuna pole sinna varem sattunud,aga saades teada,et Küpros lubas oma sadamaid Vene laevadel kasutada otsustasin seda maad boikoteerida.

vöimalus siis minna Põhja-Küprosele Küprose asemel.

Helsingist Norwegiani otselend alates 69 eur suund. Milleks lennata Riiast läbi Brüsseli, et "säästa" 20-50 eur? Norwegiani lennukid on uued ja mugavad ning kokkuvõttes kindlasti parim variant.

Ryanairiga saab ka Kaunasest soodsalt Küprosele, Lõuna-Eesti inimestele see variant ka täitsa laual. Ise läheme mai lõpus sealt. Neljakesi minnes see +300km pole üldse hull, hinnavõit märkimisväärne :)

Lisaks veel see, et Lõuna-Eestist Vantaasse on korades suurem peavalu ja aja- ning finantskulu, kui Kaunasesse.

Hetke seisuga mugavaim variant on lennata airbalticuga nt Tallinn - Riia - Larnaca. Või siis otselennuga Riiast. Tulin eile just tagasi, kasutades Larnaca - Riia - Tallinn varianti. Kevade-suve poole muutub ka graafik tihedamaks.

Plaan kah septembri lõpus Küprosele minna nädalaks ja vaatasin neid Norvegian hindasid. Ikka ilge kirves on :-) näiteks 26. sept-3. oktoober tahetakse 1300€ (2 inimest) võrdluseks AirBaltic on sama reis 716€.
Ma vist olen enda "vedaja" leidnud :-)

lenda Turkishiga Ercani, peaks alla 300 saama üldiselt. Vaatasin korra skyscannerist, esmapilgul oli 242 nägu saada pileteid.