soodus aeg lad-ameerikasse

Kuna pean aasta lõpus olema Limas, hakkasin juba praegu vaikselt ja ettenägelikult lennukihindasid uurima ja küsin siit nõu, kes seal käinud on. Tundub, et kõige kallim aeg ongi see vahetult enne jõulu minek ja vahetult pärast aastavahetust tulek. Otsisin bookinghouse kaudu kuupäevadega alates 15 detsembrist ja tagasitulek alates 4 jaanuarist - kas see vahemik on või võiks olla üks kallemaid? Või annab sealt isegi päeva-paariga mängida, et saaks tunduvalt soodsama pakkumise.

Vaatasin ka erinevaid alguskohti - nt odavam on minna Brüsselist ja Frankfurdist - aga kui vaadata, siis need lennukid lendavad ju USA kaudu ja see on meeletu aeg lennukis. Samas Madridist on ka päris korraliku summa eest väljumisi - iseasi, kas Tallinnast Madriidi nii soodsalt tol ajal śaab, et see ka ära tasuks. Kuna võin võtta ka nt Quitost lad-am siselennu Limasse, vaatasin ka Quito lende, aga vähemalt väga esialgsete andmete põhjal võib tõdeda, et see tuleb igastahes kallim, kui Limasse sõita. Palun, kas keegi soovitaks, et mis lennufirmal ja mis alguskohal võiks kohe kindlasti silma peal hoida - eesmärgiga, et sealt peaks midagi soodsat tulema, või nt kas on üldse mõtet juba praegu hoida piletitel silma peal või on sellega aega.

Bookinghouse'i süsteem on hirmus tüütu, proovi parem Estraveli vms firma kaudu, kus saab päevade ja odavamate kallimate hindadega niimoodi mängida, et annab ekraanile valikuid rohkem. Kiirem kah.

0
0

Selle kandi klassika on muidugi Iberia Madriidist. Tallinn-Madriid-Tallinn saab näiteks tšehhidega umbes 4000 krooniga. Jälgida võib ka KLM-i üle Amsterdami, aga KLM tavaliselt millegi väga soodsaga ei hiilga. Ja http://www.aircomet.com/ pakub vähemalt hetkel Madriid-Lima-Madriid alates 600 eurost. Detsembri lõpp ja aasta algus on lendamiseks tõesti kõige kallim aeg. Püüa minema saada nii detsembri algul kui võimalik ja hindu jälgida tasub juba praegu.

0
0

Testitud ja õnnega pole erilist pistmist. Valem koosneb kahest tegurist: varane bronn ja sobiv tagasisiõidukuupäev. CSA hinnamootor näikse mitte sallivat, kui tagasisõit liiga lähedal on. Aga kuupäevadega saab igaüks CSA lehel mängida (valida flexible date).

0
0

Õigus jah minu viga, saabki madriidi 3700ga detsembri lõpus kui praegu osta. Ja OK Plus miile saab selle "value special" hinnaga 4000, rohkem kui kallima economy piletiga.

0
0

KLMiga saab Madriid-Lima RT hetkel 565 Euro eest, nii et hiilgab küll soodsaga.

0
0

Jah, see KLM-i pakkumine on tõesti hea hind. Eks nad püüa Iberiat üle lüüa. Aga detsembris, nagu arvata oligi, sellise hinnaga muidugi ei lenda.

0
0

aitäh veigo ja Snoop

võtan soovitatud leheküljed tähelepanu alla, praegu kiiruga vaatasin, et Iberiaga läheks tol ajal edasi-tagasi 1475 eurot ja AirCometiga 1548 eurot. Lisaks siis Madriidi jõudmine, nii et hetkel midagi väga soodsat ei paista. Aga eks näis.

0
0

1500 eurot on kallis. KLM-i hind nii Amsterdamist kui Madriidist detsember-jaanuar on 800-900 euro kanti, Madriidist seejuures odavam. Aga vaata Iberia ka korralikult üle.

0
0

Veigo, ütle mulle ka kuupäevad millega hetkel ostes detsembri keskel minnes-jaanuaris tulles 900 EUR eest Amsterdamist Limasse saab? ma ei näe küll ühtegi. Madriidi kaudu saab, seda küll.

0
0

Jah, hoolikamal uurimisel Amsterdamist sellist hinda ei leia. Ei mäleta ka täpselt, kus seda nägin.

0
0

Kui sulle 'läbi ameerika' variandid ei kölba, siis sa vöidki odavaid reise otsima jääda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased