trip-krainetrip-ukraine-dark
Sooviks Cancuni

Sooviks minna Mehhikosse omal käel,kust kohast saaks osta odavaid lennupileteid Cancuni. Kui suure rahaga peaks arvestama 2-nädalat kohapeal(~30 tuh.)?

Käisime eelmise aasta nov.-s Cancunis, õigemini Palya del Carmenis 2 näd. (17p). Võtsime Aurinkomatkade viimase hetke pakkumise, 3* hotell koos väga rikkaliku h/s-ga. Hind ühele oli ca 12 500.-. Rentisime kohapeal olles sõiduki Jeep Wrangleri( 50 kohalikku dollarit ööpäev) ja avastasime ise Yucatani poolsaart. Super:)

Olen käinud 3 korda, ikka matka büroo kaudu, kuid iseseisvalt palju odavam. Arvan,et neti kaudu saaks leida info nii õelda appartament for rent, Cancunis on kaks eraldi osa Zona hotelera kus kõik turistidele (kallis) ja downtown sealt leidub suurepäraseid söögikohti ja vabaajaveetmis paikku odavalt. Kohalikud väga sõbralikud, tee tutvust, saad infi kohapeal ja abi ka. Kuid ikkagi mõnel määral ettevaatlik, sest vargust seal ikka esineb.

Kui sul USA viisa on olemas siis seal vahemaandumisega lendudel on päris head hinnad. Me käisime Delta Airiga. Nagu siin juba mainitud siis võid jahh Rootsi ja Soome viimase hetke pakkumistel silma peal hoida, sel on vahest mingi ulme odavaid pakkumisi.

charteritega (Thomson, Thomas Cook..)on ka päris soodne - ise käisin eelmine sügis, kõik kokku 11 tuhhiga saab vast hakkama...

2x käinud algusega Rootsist ja hinnaks 3250eeki.

mis firma kaudu sa käisid,siis teaks mida vaadata.tänan

http://www.charterflights.co.uk/ 2 nädalat enne väljumist umbes on soodsaimad pakkumised (5000 kr ringis 2-nädalane reis). Estonian Airi piletid Londonisse (kui edasilend valitud Gatwicki lennujaamast) nii hilja paraku juba 3500 kr kanti. Meil läks kogu sõit kokku 8500 ja kohapeal (2 nädalat)umbes samapalju või vähemgi. Kusjuures tegime päris korraliku tiiru Yucatani poolsaarele peale.

Merka, lugesin su varemat postitust, et käisite mehhikos 2007.a. märtsis ja ööbisite hostelites-cabanades. Kas otsisite öömaja siis kohapeal ja kas raskusi ei tekkinud cabanade leidmisel/saamisel? Ja tooksid äkki näiteks mõne cabana hinna välja. Kuidas hispaania keelega muidu oli, valdas teil seda keegi? Või saab ka inglise keeles turistirohkemates kohtades hakkama?

Öömaja otsisime tõepoolest vaid kohapeal, ja sellega polnud ka probleeme. Saabudes Cancuni olid majutuse pakkujad juba bussijaamas vastas ja kõik sujus kenasti. Öösel enne kojusõitu tagasi Cancuni saabudes käisime, tõsi küll, mitu hostelit enne läbi, kui vaba leidsime. Kuid hosteleid on seal piisavalt, nii et pole muret. Tulumis, kus cabanades ööbisime, sõitsime taksoga cabanade tsooni, küsideski juhilt soodsamapoolset majutust. Ja vabu roigasonne ikka oli. Hind oli nii 120 kr kanti in/öö, meil oli suurem, kolmene cabana. Ka hostelite hinnad jäid samasse hinnaklassi umbes.

Turistirohkemates kohtades saab üldiselt ikka inglise keelega hakkama (klienditeenidajatega vaid, teistega valdavalt mitte), mina purssisin seda algtasemel rohkem oma lõbuks. Hea ikka on, kui oskad, neile on see oluline, kui püüadki.

www.jetairfly.com - parematel päevadel 149 EUR üks suund....

Aga seal lehel pole ju sellist lennusuundagi?

ja juba mitmeid aastaid.pane väljumiseks brüssel ja sihtkohaks on cancun.ise käisin selle lennufirmaga küll kuubas aga mehhikos sai mingi soome turismifirmaga käidud kuid ega erilist hinnavõitu ei tule kui sõita kuskilt kaugemalt ja odavalt oma sihtkohta ja samas maksad tallinnast brüssselisse rohkem kui brüsselist mehhikosse või kuubale.

päeval bronnisin ära - esmaspäeval väljumine gatwickist cancuni, edasi-tagasi lend (14 päeva mehhikos) 1800 eeki :D pardal saab isegi süüa! siit londonisse oli muidugi kaks korda kallim :D üks öö tuleb lennujaamas vist veeta - kui "odavreis", siis odavreis... plaanisin juba pikemat aega, lugesin lonely planetit, ootasin soodukaid ja - ära ootasin. nüüd jääb koha peal kulutamiseks kõvasti rohkem kätte kui esialgu plaanisin :)

lennufirma nime kah mainid või niisama kekutad siin =?

eks ikka kekutamiseks see kiri oli jah rohkem mõeldud :) lihtsalt nii hea meel on. juba septembri algusest saadik raalisin eri variante, aga alla 8,5k ei saanud kusagilt kombineeritud, ei belgiast, ei saksast, ei uk-st. olingi juba enam-vähem selle hinnaga leppinud. aga läks paremini :) praeguseks - jippii - juba asjadki koos. lennufirma on royal bengal airline ja bronnitud charterflights lehelt. alguses helistasin, siis suhtlesime juba netis edasi. tänud merkale viida ja inspiratsiooni eest!

... no meil on ka su pärast hää meel. Tõsiselt.

Oled ikka väga kindel, et sõit Mehhiko poole läheb selle lennufirmaga?

Oletan, et sellele hinnale lisanduvad veel APD, kütuselisa ja hilise broneerimise tasu? Need peaks juba kokku rohkem olema, kui see 1800 eek.