trip-krainetrip-ukraine-dark
Soovitage hotelle Pariisis

Tere, Nimelt on minek septembri keskel sõbrannaga Pariisi neljaks päevaks. Kas keegi oskaks soovitada norm hinnaga hotelle kesklinnas? Hind võiks jääda max 1500.- kahene tuba. Palun infot neilt, kes ise kusagil kindlas hotellis on viibinud? Tänud! angeliina.mets at hot.ee

2* ja 3* hotellid Pariisis

Kellel on kogemusi pisut odavamate hotellidega Pariisis, eriti kesklinna lähedal? Reisikorraldaja ei soovita 2* omasid kohe üldse mitte võtta, samas internetist ise broneerimist otsides on ka odavamatel hotellidel külastajate poolt head reitingud. On kellelegi kogemusi? Plaan Pariisi minna 22–25.august 2011.

Uuri seda hotelli näiteks, tundub täitsa normaalne ja piirkond on ka hea. http://www.hoteldusejour.com/ Kogemused on mul Pariisist *** hotellist, mis oli Gare de Lyon'i lähedal - väga tagasihoidlik, aga üheks ööks täitsa piisas. Nime kahjuks enam ei mäleta, kuna ülejäänud kordadel olen eelistanud korterit rentida.

Hotellid on Pariisis päris kallid. Meile onli vaja vaid 5 päevaks kohta, kus magada ja läksime hosteli teed. Leidsin sellise hosteli nagu Richard. Kindlasti ei ole sela mingit luksust, isegi voodilinad tuleb rentida, aga 45EUR öö, oli soodsaim, mis otsingumootor mulle andis. Mina olen minemas aprilli lõpus.

Mina olen ööbinud siin - http://www.le-sevigne.com. Kui väikese kapi suurune lift välja arvata, siis tegu oli täiesti normaalse ööbimispaigaga. Asukoht on aga super. Lähedal palju söögikohti, metroopeatus üle tee, Notre-Dame 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kui omad metrookaarti (Carte Orange vms), siis paremat asukohta on raske leida. Hind Pariisi kohta normaalne.

Sorteeri siin hotellid hindade järgi paika ja tee oma valik, külastajate arvamused ka kohe juures. Vaatle hindu Pariisi hotellides

Kasutasin Priceline.com teenuseid ja sain Pariisis hotelli 150 USD eest. http://www.solmelia.com/hotels/france/paris/melia-vendome-boutique-hotel/home.htm

Puhas ja väga ilus, pakuti ka 40 lisaeuro eest superior tuba. Teenindus väga hea, aga lisateenused ülikallid. Paremat asukohta ei osanudki tahta, kõik oli lähedal. 3 metrood 200 m raadiuses. Concorde väljaku kõrval ja Louvre oli alla 10 min jalutada.

Soovitan seda süsteemi kasutada, hinnast saab ikka kõvasti alla. Kuigi raha läheb enne maha, kui hotelli teada saad. Aga piirkonna ja tärnid valid enne ise.

Mina just bookisin 3* Pavillon Courcelles Parc Monceau Paris hotelli kahele seitsmeks päevaks http://www.easytobook.com/hoteldetails.php?hotel_id=48177&location_id=&location_name=&locationy_url=&location_loc=&lang=en&amu=280823224&day_Arrival=0&monthYearArrival=0&arrival=12-07-2011&prs_arr[]=2&departure=19-07-2011&currency=EUR#tabRoomsAndRates ja olen selle leiuga väga rahul, lisaks on €498 sees ka hommikusöök. * Moulin Rouge - 1,2 kilomeetrit * Montmartre'i kalmistu - 1,2 kilomeetrit * Museum of Eroticism (erootikamuuseum) - 1,3 kilomeetrit * Mogadori teater - 1,4 kilomeetrit * Elysee palee - 1,4 kilomeetrit * Lido - 1,7 kilomeetrit * Paris Olympia (muusikahall) - 1,7 kilomeetrit * Pariisi ooperimaja - 1,8 kilomeetrit * Arc de Triomphe - 1,9 kilomeetrit