Soovitage soojamaareise aprillis

No nii... Läbipõlemine silme ees ja karjuv vajadus juba õige ruttu (ehk siis lähikuul) kuhugile soojale maale põrutada... Aga kuhu? Kõige pakutavamad kohad nagu a´la Tenerife ja Egiptus abikaasale ei sobi:( Milliseid variante veel aprillis pakkuda oleks? Äkki keegi teab? Ah jaa- kavatseme kaasa võtta ka oma 5 a poja, seega poleks paha kui antud reisikoht ka lapsesõbralik oleks:)

Nii et, reisisellid, jagage palun oma kogemusi. Ja kui keegi oskab lisaks reisisihtpunktile soovitada ka reisifirmat või kohapealseid majutusasutusi, siis pikk pai Teile juba ette:)

Ja kui keegi tahab nüüd "pahasti" öelda, et ise ei viitsi siis googlesse seda ja teist siis sisse toksida, siis jah... Tunnistan, et arvutissepääs viimasel ajal väga kaootline ja loodan väga heade inimeste siirastele soovitustele ja abile- seda enam, et tänu Eesti iibe pidevale tõstmisele on reisimine jäänud vimastel aastatel väga tahaplaanile... Võhik noh? :P

0
0

Eelarve? Miks nagu a´la Kanaari saared jms. ei sobi?

0
0

Küsimusele miks Kanaarid ja Egiptus ei sobi, on vastata kaunis naljakas- tõesti ise me kumbki abikaasaga seal käinud pole, kuid abikaasa ei eelista Kanaari saari, kuna hetkel seal kõik käivad ning Egiptusega tal oma seosed. Tean, et need pole vast väga tõsiselt võetavad argumendid, kuid inimesed on erinevad ja mis teha, kui mõni meist eelistab selliseid nö turistidest veel mitte sel moel üleküllastunud paiku.

Eelarvele me hetkel piire pole seadnud- oleme valmis ka hea sihtkoha pärast tegema ringiistumisi jmt. Tahaks sekka soojale ka elamust ja ehk ka tükike puutumata loodust:) On seda palju palutud??? Aga unistada ju võib ;)

0
0

Kui Kanaari saared ja Egiptus ei sobi, siis miks mitte näiteks Türgi? Viimase hetke pakkumisi on sinna piisavalt ning soodsa hinnaga. Loomulikult on rannik turistlik, ent soovi korral on võimalik võtta buss ning juba tunniga saab olla mõnes mägikülas, kus turisti vaadatakse nagu ilmaimet. Või siis võtta siseliinide lend Trabzonisse ja minna sealt avastama Kackari mägesid: http://en.wikipedia.org/wiki/Ka%C3%A7kar.

0
0

Ise vaataksin Kariibi mere saari, sealkandis veel viimast kuud hooaeg...

0
0

Kas soovite minna puhkusepaketiga või omal käel?

Kanaari saared on suuremad kui ainult turistikuurort ja seal võimalik olla täiesti omaette ja avastada metsikut loodust kui ka traditsioonilist elu. Sellisel juhul on teile kõige parem nt! La Gomera saar.

0
0

Minge siis Namiibiasse. Hetkel väga hea hinnaga lennupiletid saadaval: edasi-tagasi piletite hinnad Tallinna-Windhoek-Tallinn alates 10 200 EEK

Uuri pakkumist: http://www.estravel.ee/index.php?lang=est&main_id=1415,15,1509&show=uudised&id=1666

0
0

pelgad Kanaari saari.Fantast loodus, meeldiv kliima, garanteerin , et ei pettu.Türgi ei pruugi aprillis veel väga soe olla.Maroko, Madeira on kohad kus sel ajal juba suvi on.Sa tahad ju ookeanis supelda ka, mitte ainult päikest võtta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased