Soovitused stressivabaks lennuks

Palun abi,kes on lennanud Easyjetiga. Tean et piletitel pole peal kindlaid istekohti ja see tekitab minus kysimusi. Kas asi toimib siis, et kes ees see mees? Kuna reisime terve perega kus on ka lapsed siis ei tahaks leida end olukorrast kus pereliikmed on lennuki peal laiali yksikutes kohtades. Millised on soovitused? Aitàh

kui on väiksem laps kaasas, siis check-in'is kirjutatakse pardakaardile A ja lennukisse lastakse väravast läbi esimeste hulgas, suure tõenäosusega saate valida sobivad kohad.

0
0

easyJet on asja ikka äärmiselt mugavaks teinud. Pagasita reisides saab lennule registreeruda internetis kuni 60 päeva enne lendu ja pardakaardi välja printida, pardalemineku grupiks on muidugi A. Nii et: travel light, sit back and enjoy your flight!

0
0

Tõenäoliselt oli tegemist Valencia lennujaamaga, kus terminalist lasti inimesed gruppide järgi liikuma. Aga mitte lennukisse vaid bussi :) ja siis kui buss seisma jäi, olid ikka kõik 3-4 gruppi võrdsed ja kohti sai valida kiiremate jalgade omanik.

0
0

Easyjetiga on Tallinnast minnes sama lugu. Algul on grupid, kuid bussis kõik segunevad ja bussist väljudes lennukile minnes grupid enam ei loe. Kes ees see mees.

0
0

Tànan kòikki!yhesònaga panen jalga mugavad jooksukingad ja laps mehe kukile!!!hihihi

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased