Sopot

Kas keegi oskab soovitada head-hubast  ööbimist  Poolas Sopotis Gdinya piirkonnas mere läheduses.Kahele perele.

Sopotis olles võiks teha kulutusi ja ööbida Sofitel Grand Sopotis. Enamik turiste teeb sellest ja selle taustal promenaadil pilte, see ei ole nii palju kallim, et seal mitte endale ööbimist võtta.

Sofitel Grand Hotel suvehooajal ikka päris kallis, isegi juunis nädala sees (enne puhkuste algust) on kahese toa hind alates 338€ öö, peretoast ma ei räägigi.  Hinnaklassilt sama mis Royal Riviera Nizzas, samas kui Sopot siiski päris Riviera pole... ja Hollandi üks kalleimaid rannahotelle, Scheveningeni Kurhaus on samadeks päevadeks üle 100€ odavam.

Tere,eelmise aasta suvel sai ööbitud Mercure Gdansk Posejdon hotellis. Soovitan! Hotell on hea tasemega, meeldiva hommikusöögiga ja täitsa tasuta saab parkida tänaval hotelli ees. Hotelli parklas oli parkimise hind vist 15 PLN ööpäev, aga meie seda ei kasutanud.Hotellis on ka bassein ja saunad.  Hea võimalus lõõgastumiseks kui väljas sajab ja meri on suplemiseks külm.

Sopotis on hotelle palju, Gdansiks samuti, aga ise olen sattunud sinnakanti nii, et kõik hotellid olid välja bronnitud ja isegi Sopotis telkimisplatsil kohti ei olnud. Nii et paljugi sõltub suvest ja ilmast.