Split

Tere reisi hullud,

mina lähen koos 7a lapsega juuni alguses Spliti (ööbime splitis 6ööd) ja tahaks küsida mõnda asja. Kuidas sellel ajal meres vesi on? Mida teha? On seal veeparke, kuhu lapsega minna? Milliseid saari peaks kindlasti külastama? Ega sellel ajal vihma ei saja või midagi? Kas rannad on ilusad? Milliseid vaatamis väärsusi on? Kas seal on ostukeskuseid? Kas tasuks külastada rahvusparke? Mida saab rahvusparkides teha?

Vastuseid oodates,
Mõmmi-beebi

Meri on 21- 22, randu leiab erinevaid, rahvast on kuni 20.06 veidi vähem, sest ilmad võivad olla veel heitlikud. Samas on sellinne vihm tunni aja pärst unustatud ja kui prognoositakse jahedamat, siis neid päevi on hea kolamiseks kasutada. Kas rendiauto on käsutuses ?

to: uva
Käsutuses on terveaeg rendiauto

Hommikut. Kui guugeldada, leiad enamik vastuseid oma küsimustele ise. Internet on kõikvõimas :P
tegin seda sinu eest:
https://goo.gl/WisT1t
https://goo.gl/w8TlDX
https://goo.gl/MlJKBD
https://goo.gl/3cF9lc

Miks sa ei esitanud neid küsimusi enne kui piletid ostsid?

to: Trikutriku
Ma esitasin need küsimused Märtsis, küll teise konto pealt, aga siiski. Siis, aga õiendati, et miks ma nii vara küsin ja öeldi, et küsi kaks nädalat enne reisi uuesti. Nii ma tegin ja saan ikka sõimata. Kahju...

Meil ka plaan sõita esmakordselt kuni Splitini.Stardime 16 juuni, tagasi 29 juuni.Splitis siiski vaid paar päeva, aga leidsime saarereisiks Blue Cave and Five Islands Tour from Split with Lunch, mis väljub Diocletiani lossi juurest, mis ehk kõige suurem vaatamisväärsus ja ostlemiseks City Center One.Kohapeal uurime ka üht vaateplatvormi, mis on kohas Park Suma ja kui aega jääb, siis läheme Aquariumi.Merevee kohta kirjutas eile keegi, et on Trogiris ja seal on vesi juba praegu ok ning ütles ka, et pagulasi ei paista kuskil.See oli rahustav :)

Vesi on hetkel 23 ja paari nädalaga tõuseb veel .

Käisime täna liivarannas sellises linnakeses nagu Nin, asub Zadari lähedal. Vesi oli kkka juba päris soe, lapsed keeldusid välja tulemast. Horvaatia kohta vägagi tõsiselt võetav liivarand.