Spring Break'i ajad USAs

Kas keegi oskab veidi valgustada, et mis aegadel täpselt need usakate spring break'id siis täpselt on, et sellel ajal ei tahaks Miamisse sattuda vist eriti, olen kuulnud milline läbu sellel ajal seal toimub ja hinnad vist ka ekstra üleval?

Kui googeldada märksõnadega Spring Break 2009, siis leiad tulemused mõne sekundiga: http://www.panamacitymetro.com/springbreakdates.html. Laias laastus on Spring Breaki suurem hooaeg 2009. aastal 2.märts - 10. aprill.

Ok ja milline on kõige kriitilisem aeg märtsist :s?

Murphy seaduse järgi on see just siis, kui sina seal oled :)

buldooza, miks sa andsid Panama City kalendri, see ei ole ju yldse miami? Sa oleks pidand ise vist natukene kauem googeldama kui need moned sekundid :P Optimus, ei ole koige kriitilisemat aega martsis, kriitiline on terve marts kuni aprilli keskpaigani. Yhed kolledsinoored lopetavad, teised alustavad ja nii koik see aeg. Terentil on oigus- see aeg on just siis, kui sina seal oled :)))

Pealegi Optimus, kui sul aga kindel plaan sel ajal miamis viibida, siis pead juba nyyd hakkama oomaja bronnima, vastasel juhul magad palmi all, rannas voi bussipeatuse pingi peal koos kodututega (miami on muideks tais kodutuid).

On asi tõesti nii hull, et juba praegu peaks bookima Miamis, et midagigi saada :s??

Ma kavatsen jaanuaris kruiisile Miamist minna. Otsisin hotell bronne 2 ööbimis vaja teha enne kruiisi ja peale.

Enne kruiisi ööbimine reede/laup - leidsin 24 hotelli. Minu hinna kategoorias ~10tk Peale kruiisi laup/pühap - 8 hotelli. Minu hinnakategoorias 2-3tk

See on tavaline nädalavahetus - kevadvaheaegadel on igasugused tolgused kohal.

Kallimad hotellid ehk ka hiljem vabad aga odavamad on raudselt otsas.

Daah!!! Panama City beach on üks Florida suurimaid randu: http://visitpcfla.com/!!! Saladuskatte all võin öelda, et USAs asuvad ka Londoni, Berlini jne nimelised linnad...
Ja lingi esitasin sel põhjusel, et näidata ülikoolide loetelu, kus SB2009 toimub. Ning kui mõni Florida ülikool peab vaheaega, siis tähendab see joodiktudengite laviini Miamist Acapulconi, seega pole vahet, kas esitada USA või Mehhiko kalender, koolid on ju samad.

Kysimus oli ju Miamist daaah! Panama City asub teiselpool floridat, koige yleval. Ja ega spring breikarid pole siis ainult Florida ylikooli tudengid, neid tuleb kokku yle usa. Ja mida on peale hakata teema algatajal ylikoolide vaheaegadega??? Egas siis koik florida ylikooli tudengid floridasse pidutsema jaa, minnakse ka mehhikosse, kanadasse, californiasse, las vegasesse, coloradosse etc. Pigem on abiks siis juba alljargnev link http://www.springbreak.com/Spring_Break_Destinations/South_Beach/Spring_Break_Destinations_South_Beach.htm

Link oligi mõeldud selleks, et näidata, millistel aegadel arvuliselt enamus ülikoole puhkab. Loomulikult ei ole see oluline, millal on SB Floridas, seepärast polegi vahet, kas tipphooaja leidmiseks vaadata Miami, Panama City, Acapulco või Cancuni infot. Pole ju keeruline või kuidas? Küsija soovi saada teavet ju 2009 SB ajavahemiku kohta, sellest pole aga Sinu saadetud lingil küll midagi...

Chill, kõik on selge, et see pole just parim aeg kahjuks Miamis olemiseks :s

Hotelle peaks veel saama küll selleks ajaks mõistliku hinnaga, vaatasin järgi. Aga küsimus teisest vaatenurgast - millisesse piirkonda peaks hotelli vaatama (ilusamad ja puhtamad rannad, turvaline jne)?

Pole see hotellide põud nii hull midagi, pigem on küsimus vastuvõetavates hotellihindades. Ise olen mõned korrad (enamasti märtsi algus või lõpp) olnud SB ajal nii Miamis kui ka Ft. Lauderdalis ja ei ütleks, et seal see möll nii õudne on, et elada ei saa. Tavaline värk, lihtsalt peod (või läbud) on igal õhtul. Ma ise olen sel ajal seal olles kasutanud ööbimiseks South Beachil väga hea asukohaga Tropics Hostelit ning Ft. Lauderdalis Bridge II Hostelit. Bronninud olen need kohad kõige hiljem jaan lõpus, aga see muidugi ei kindlusta, et ka seekord see õnnestuda võib. Mis seal pattu salata, kord sai ka South Beachil peale peolt tulemist rannas käterätt pea all magatud, kuna bussid mu peatuspaika Ft. Lauderdali veel ei läinud ja paariks-kolmeks tunniks hotelli ei hakanud otsima.