trip-krainetrip-ukraine-dark
Stanstedi lennujaamast Victoriasse Easyjeti bussiga

Kas kellelgi on kogemusi, kui internetist pilet ära osta, siis mis kell väljuvale bussile peaks ostma(lennuk peaks saabuma 12.50)? Programm pakub 13.50. Ja kas ei pea muretsema, et bussile ei mahu. EJ kodukas reklaamib, et hinnad alates 2 naela, broneerides on alates 5.99, kuidas nii odavaid pileteid osta saaks? Kui praegu netist pilet ära osta, kas ma prindin broneeringu välja ja mida ma sellega peaks edasi tegema? Kas piletit saab ka veel lennujaamast osta ja mis see seal võiks maksta? Suured tänud juba ette vastajatele. . . Trip.ee parandas õigekirja!

Londoni linnal on linna ümbritsevate lennuväljadega nii hea bussi ja rongiühendus, et mingit kahe aastast etteostu pole vajalik teha. Jõuad lennujaama, lähed vajaliku leti juurde, ostad sind huvitavale transpordivahendile pileti, istud bussi või rongi ja oledki kohal. Pileti hinnad on umbes nii, et 10 naela on üks ots ja 15 naela edasi-tagasi. Lisaks sellele on Londonis olemas selline tore tehnikaime, mida kutsutakse metrooks. Osta raamatupoest Londoni kaart ja tutvu liinivõrgu ja metroopeatuste asukohaga.

NB. London on on väga kallis linn. Kordan. London on väga kallis linn. Sama kehtib kogu Suurbritannia kohta.

Lennujaama väljapääsude juures on erinevate bussifirmade müügiletid. Easyjeti bussiga möödunud suvel edasi-tagasi maksis 13,5 naela. Taheti teada ka täpset tagasitulekuaega. Piletid müüakse nii broneeringuga kui ka otse letist arvestusega, et kõik ostjad just talle määratud bussi mahuvad. Vajalik oli esitada dokument ja anda telefoninumber :)

Ei oma see tagasisõit olulist tähtsust. Mul oli tagasisõit mingi x kell, aga läksin paar tundi varekm - küsisin ja sain selle piletiga ilusti tagasi. See kahe naela jutt on jah naljakas - see äri ei tööta kuidagi- kõik need bussid seal sõidavad üsna sarnase hinnaga - Victoriasse lähevad kindlasti lisaks Easyjetile ka Terravision ja National Express. Igal juhul saab bussipileti bussipeause eest kassast osta - erineva firma lauad seal kõrvuti -vali mida soovid. Ainuke kamm on, et lennujaamast peale poolt kahte öösel ei saa linna tulla, kuni kella 7ni. Minu teada pole peale takso mingit muud vahendit.

mina ostsin eelmisel kevadel Statstedi kaudu lennates pileti lennukis. Maksis vist 7 naela. Bussid seisid kõik seal platsi peal reas, mingit probleemi polnud ja rahvast oli seal bussi peal vast 10 inimest.

Osta saad just nii odava pileti kui süsteem parasjagu müüb. 2 naela eest pole väga reaalne saada ka pikalt ette ostes. Bussis on koht alati piletit ette ostes garanteeritud. Väljaprinditud paber ongi pilet. Kui jõuad varem, saad kohtade olemasolul pileti lennujaamas Easybusi letis ümber vahetada. Kohapeal lennujaamas oli vist 13 naela edasi-tagasi.

Ps London on küll kallis, aga vaadake väheke tänast naela kurssi ka.

Hea inff. Samas kuna vaja oli suvist aega, siis juunis nt ei näita et keegi stardiks enne nelja ja kui teeb siis sõidab läbi Heatrow ja 3 tundi 20 mintsa.