Stockholmist Pekingisse ja Bangkokki al 403€

Kas kellelgi on õnnestunud broneerida seda eelmisel nädalal pakkumisse tulnud lendu Bangkokki? Ebookers.de annab pidevalt vea teate. Laseb maksmiseni ära teha ja siis ei kinnita ära. ( Kaart ja maksevõimalused on kontrollitud pangaga, selles ei saa viga olla)

0
0

Liiguta reisi nädal aega edasi-tagasi. Või siis lühemaks/pikemaks. Mul oli sama probleem kui üritasin broneerida. Viimasel lehel jätab kinnitamata ja ütleb, et pileteid ei ole. Muutsin reisi paari päeva võtta pikemaks ja sain broneeritud.

1
0

Kui ebookers sinu sõber olla ei taha, siis proovi expedia't :).

0
0

Kuidas pärast Frankfurdist Eestisse plaanis saada?

0
0

Ma üritan piletit osta juba neli päeva, ei õnnestu. Nutt tuleb peale, aru ei saa, mis viga võib olla.

0
0

ma ostsin http://www.budgetair.ie/ kaudu. Hinnaks tuli ca 392.

0
0

Just, tahtsin sama kirjutada, aga oli ette jõutud. Ei saanudki selgust, miks ebookers.de maksed läbi ei läinud.

0
0

Ise oleme öö Frankfurdis ja järgmine päev AirBalticuga tagasi Eestisse (läbi Riia). Lennupiletid olid 80EUR per nägu. Hotell 30 per nägu.

0
0

tagasilennu saab ka Münchenisse panna ja klapitada edasilennu Airbalticuga, mälu järgi 5 maandub lend Pekingist ja edasi ca 9 paiku. Osadel päevadel lendab airbaltic alles 19 paiku.

0
0

Kui Pekingis tagasitulles jääb ümberistumise aega 1 tund ja 15 min., kas see on OK?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased