süljetops

Tere kõigile! Avan süljetopsi, kuhu igaüks saab kirjutada, mida ta kellestki arvab. Loen väheseid postitusi, aga viimasel ajal hakkab silma, et umbes 10.-20.postituses juba kedagi sõimatakse. Nüüd peaks postituste kvaliteet tõusma.

Mis on sõimamine? Kas lauslolluse kokkukirjutamine on hea tava? Kas emakeele peale sülitamine ongi see iseseisev Eesti, mida me ootasime?

Sõimamine on see, kui keegi tahab kellegi postituse kohta arvamust avaldada, a la sa oled ikka nõme, loll (jne) küll.

Kurimoor - ma olen Sinuga 100% nõus, mida kirjutad lauslolluste, kirjavahemärkide kohta. Mind ennastki häirib lame suhtumine foorumisse, mille üks osa on ka hoolimatult kirjutatud kirjad, s.h kirjavahemärkideta kirjad.

Kasutan võimalust ja sõiman valimatute sõnadega neetud paksmagudest kapitaliste, samal ajal kui Aafrika ägab vaesuses.

Reisimees aga palun sellisel juhul väga konkreeseid näiteid sõimamiseni jõudnud teemadest. Arvamuse avaldamine ei ole sõimamine ja arvamuste ärakeelamine on ju võimatu. Kas tõesti kuivalt info jagamine on see, mida enamik trip.ee kasutajaid ootab?

Heheh, reisimees, kas usud tõemeeli, et inimesed tulevad end siin välja elama? Rahulikus keskkonnas (muu suvalise teema all) hakkab lärmamine ju palju paremini silma :)

P.S. Rahu, Kurimoor, ehk ei olegi sind mõeldud ;)

Jyrka, ma nii tagasihoidlik inimene, et ei pidanud sigatsejate all ennast silmas aga üleüldiselt võttes on ka viimasel ajal üsna viisakas suhtlus foorumis olnud.

Aafrika vaesuses vaid vereimejaid kapitaliste süüdistada ei ole õige. Selle tõestuseks kasvõi Zimbwabwe dramaatiline allakäik.

kas Sulle meeldib, kui öeldakse otse välja, mida asjast arvatakse, või läheb lahti viisakas keerutamine. Mina eelistaks esimest.