Sularaha toimetamine Hollandist Eestisse ?

Tere, milline on kõige mõistlikum viis väheke suurema koguse raha toimetamiseks Hollandist Eestisse ? Mingid firmad kes pakuvad sularaha vedu? DHL näiteks ei paku. EUREX ?

Mitu kilo sul seda raha siis on, et ise ei jaksa tuua. Kui kohvrisse ei mahu, siis autole käru järgi, kühveldad käru täis ja Eestipoole sõitu. :-)

Ja ära unusta koormat ilusti rihmaga kinnitada, muidu tuul puistab sõiduajal laiali. :-)

2
0

Kas tegemist on mingi unikaalse rahaga, et seda peab just sularaha kujul riigist riiki toimetama? Tänapäeval on suur hulk sularaha teatavasti kahtlane - kas see ongi põhus, miks seda raha ei saa inimlikult mõne moneytransfer´iga (nt Western Union) või tavalise pangaülekandega edastada? (vastavalt kehtivatele reeglitele satub suur summa sularaha automaatselt rahapesu uurimise alla). See on ju lihtne - paned raha arvele / money transfer´ile ja ja vastuvõtja saab selle ilusti kätte.

2
0

Aga milline on lihtsaim viis ja ka odavaim , et panna sularaha Hollandis kontole ja siis see Eestis näiteks Swedbankist välja võtta. Tegu ei ole millegi salajase ega kriminaalsega. Summa on mõned miljonid vanas rahas.

0
0

Ostad kohapeal auto, sõidad Eestisse.Võtad autost rahakoti välja ja müüd auto ilusasti kasuga maha

0
0

Kui on olemas, vöi vöimalik Hollandis avada panga arve, siis soodsaim ikka ülekandega. Minu teada pankadel summa suurus ülekande tasu ei mõjuta erinevalt Western Unionist, kus on suuremate summade puhul protsent summast, ning mingi limiit ka ees.

0
0

Sularah transport ilma deklareerimata ka minu meelest keelatud, summade suurus erineb riigiti.

0
0

Sularaha sissemakse alates mingist summast on samuti uurimise all - pank peab andma paberi täita ja siis see läheb rahapesubüroole. Kontrolliks.

Aga muigugi laias laastus on ülekanne ilmselt kõige mõistlikum.

0
0

mõni miljon vanas rahas:unustasid vahetada?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased