Sunny Beach ja selle lähiümbrus
Tere,

Kas keegi oskab soovitada, et kuhu minna? Kas rentida auto ja liikuda ise ringi? Kuna reisibüroo pakub ainult veepargi külastuse ekskursiooni, siis no ei viitsi 7 päeva seal ka passida.  Sooviks väga tutvuda selle piirkonnaga, mitte olla ainult ujumas. :) Ette tänades!!

Kohapeal pakutakse väga palju erinevaid ekskursioone mille hulgast valida.Saab bussiga isegi Istanbuli, kui tahtmist on.   Ise käisin Plovdivis ja Sofias, nüüd enam seda ei valiks. Plovdiv kena linn Sofia ei jätnud erilist muljet.  Ühed rentisid auto ja käisid mägedes, jäid rahule.


Nessebar vaadake kindlasti üle.


Sellelt leheküljelt leiab  palju kasulikku infot. http://www.daytripsbulgaria.com/excursions/31/One-day-trips-from-Sunny-Beach. Nessebari võib minna kohaliku bussiga või väikese turismirongiga. Meie käisime sellisel tuuril. Blue mountains- Zheravna.  Terve päeva tuur koos lõunasöögiga ja mägedest oli võimalik alla tulla  tõstuk-tooliga. Zheravna on vabaõhumuuseumi tüüpi küla, kus saab näha Bulgaari ajalooliseid hooneid 18-19 sajandist. Seal pakutakse ka lõunasööki. Väga huvitav oli. Käisime veel kohaliku bussiga küla turul ja Burgases. Küla nime ei mäleta, kus turg oli aga seda mäletan, et oli neljapäeval. 

Tere!
Kui on huvi tutvuda ka sellise rannaga, mida kinnisvara arendaja käsi on vähem puutunud, siis soovitan auto rentida ja sõita läbi kallas kuni Rumeenia piirini.
Head reisi!

Tulin just Sunny Beach’lt. Nessebar on ülimalt armas koht. Külastasin eelmisel aastal ja ka sel aastal. Soovitan seal ka mõnda restorani sööma minna, mõnus istumine, maitsvad road, vaade merele. Tegime ka ühepäevase reisi Istanbuli. Päris karm reis: kokku tegelikult koos sõiduga läks ca 30 tundi. Piiril läheb aega ja bussirahva pealevõtmiseks ja tagasi tulles hotelli viimiseks. Istanbulis ka ummikuid palju. Muidugi, kui Istanbulis käinud pole, siis ikka suht soodne võimalus ära käia. Meie paketis oli hinnas hommikusöök, lõunasöök, Blue Mosque külastuse pileti, linnaekskursioon. Söök täitsa korralik. Hind täiskasvanule ca 50 eur, kui rohkem rahvast saab parema hinna isegi.

Neljapäeviti on Kableshkovo Market, kuhu saab Sunny Beachist bussiga. Buss läks vist iga tunni aja tagant ja  sihtpunkt oli Burgas. Meie läksime hommikul turule ja lõuna ajal läksime edasi Burgasesse.   Päris huvitav oli.