Sunny beach või Golden sands?

Tere!

Lähen vanematega reisile ning ei suuda otsustada, kas võtta hotell Sunny beachile või Golden sands´ile. Millist soovitate rohkem? Kogemused?

Ise käisin eelmine aasta Golden Sandsil, Sunny Beachil pole kàinud, seega võrdlust pole.
Aga Golden Sandsil olime Admirali hotellis. Super asukohaga ja mõnus hotell. Kuurort ise oli mõnus, kuid väga lärmakas. Meie kàisime poole aastase lapsega ja meid lärmakus iseenesest ei seganud. Meile väga meeldis kuurort. Varna linnas pole aga midagi teha, sellesmõttes tasub arvestada, et terve puhkus möödub kuurortis. Kui aga soovitegi rannas peesitamise puhkust, siis soovitan :)

Golden Sandsil ja Sunny Beachil väga olulist vahet pole, mõlemad on kuurortlinnakesed. Mingis mõttes meenutavad nad mulle Võsu alevikku, kus suviti on päris palju inimesi, kõiksugu möllu, müra, kontserte. Inimesed on keskmisest ülemeelikumad. Golden Sands ja Sunny Beach on puhtalt suvitus ja kuurortlinnad. Kui soovid veidi rahulikumat keskkonda, siis SB ja GS asemel minna nende läheduses olevatesse väiksematesse kuurortitesse. GS kõrval Albena või Saints Constantine and Helena, SB lähedal on Obzor, Pomorie, Sozopol. Sunny Beachiga põhimõtteliselt kokku kasvanud on Nessebar ja Sveti Vlas, need muidugi nii rahulikud ei ole. Nessebar on isegi päris meeldiv kui suudad selle turistindusest mööda vaadata. Võibolla selle kombo tõttu olengi jäänud Sunny Beachi juurde.
Varnas või Burgases võib soovi korral sisseoste tegemas käia. Ilmselt suurema osa jaoks need väga uhked linnad ei ole, aga ilu on vaataja silmis.

Soovitaks siis pigem Sunni Beachi. Ise olime Nessebaris, suhteliselt rahulik ja ilus koht, seal oli miski vanalinna osa ka veel , ilus koht ühesõnaga. Sunny Beach seal kõrval kohe. Ca 6km siis Nessebari ja Sunny Beachi vahe. Panen hotelli ka siia kus olime ( Katusel bassein, hotellis veel jõusaal ja bowling )

https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g303648-d1107980-Reviews-Marieta_Palace-Nessebar_Burgas_Province.html

:)

Olen käinud mõlemas kohas ning mina kui arvatavasti pigem Teie vanemate eakaaslane, valiksin samuti Nessebari (olin eelpool nimetatud Marieta Palace´s ja kiidan hotelli). Väga kena Nessebari vanalinn hotellist jalutades ca 1 km, hotelli ümbruses piisavalt väga odavaid söögikohti, hotellist ümber nurga suur toidupood. Kes pelgab igavust või soovib pidutsemist, saab sõita bussiga 3-4 km SB-sse, pilet oli ca 1,5 eurot.
Väga ilus koht on Sozopol, Nessebari vanalinnaga sarnane, kuid suurem ja ei kaasne ülerahvastatud, suuri hotellipiirkondi nagu SB-s. Sinna soovitaksin kõige rohkem minna, kuid vist meie bürood sinna ei vii.

"Väga ilus koht on Sozopol, Nessebari vanalinnaga sarnane, kuid suurem ja ei kaasne ülerahvastatud, suuri hotellipiirkondi nagu SB-s. Sinna soovitaksin kõige rohkem minna, kuid vist meie bürood sinna ei vii"

Viivad, aga see on natukene konksuga värk. Suurem osa Eesti reisbüroosid müüb Bulgaaria suvitusreise kui Sunny Beach (Burgas) ja Golden Sands (Varna). See tähendab, et reisihuviline peab ise veidi rohkem tööd tegema ja näiteks Sozopoli hotellid välja otsima ning need meie reisibüroo Burgase pakkumiste alt välja otsima. Tez võimaldab veidi täpsemat kuurortite järgi otsimist.