Suur küsimus.

Tervist.

Oleks vaja hädasti teada, kas on võimalik tagaotsitalval niimoodi Eesti tulla Soomest, et kui ta tuleb näiteks autoga või tavareisijana, et teda ei võeta Maksu ja Tolliameti poolt kinni ?

Ja kas keegi oskab öelda kas need Maksu ja Tolliameti reidid toimuvad tihti sadamates ?

Ette tänades vastuste eest !

:DD Eeldan et tegemist on huumoriga, kuid siiski....Soovitan auto pagasnikus proovida. Mitte mingil juhul ei tohiks vana Bemari vms rondiga sõita, kuna neid kontrollitakse rohkem. Varastatud kraam peita nt. suusaboksi, sest see jätab tõelise turisti mulje. Parim aeg tulla Pühade aegu, siis kõik ametnikud täis ja rahulikum. Auto peaks olema Soome registris, Skoda Octavia universaal sobib ideaalselt - ebapätilik mark ja mahukas. Päikest kõigile reisisellidele!

Kui keegi ei "koputa", siis kinni võtmise võimalus väike.
Samas oleks vastupidi, et tagaotsitaval vaja Eestist Soome minna, siis oleks kasulik üks suur narkolast kaasa võtta, kuna vahet enam ju pole, kui vahele jääd, siis kinni läheks niikuinii:)

Loodetavasti on seekord kontroll siiski õigel ajal õiges kohas, sest päti koht on vanglas.

Pärast seda postitust võib küll juhtuda, et kontroll on tavapärasest tihedam :) Tagaotsitava asukoha varjamine on ka minu teada karistatav tegu...

Minul kui seadusesilmal ajas selline tekst kohe töötõendi taskus ja käed sügelema. Eks sa peida end, aga elu on näidanud, et need tagaotsitavad jäävad lõpuks ikkagi just kõige lihtlabasemalt vahele, viise-mooduseid-võimalusi ma muidugi mainima ei hakka.
Aga kontroll on üsna tihe seal, peale Maksu- ja Tolliamet ka PPA.

Läksin 11. augustil Tallinnast Helsinki ja tavatult palju "poliisi" oli sadamas vastas ning salvestasid suure profi videokaameraga autodega saabujate nägusid! Minu arust kedagi ei peatatud (lisa) kontrollimiseks, aga sõidukeid oli palju ja kõike ju ei näinud.