Suusareisi maksumus perega

Palju teie kulutate tavaliselt suusareisile nädalas Soomes? Ja mida silmas pidada?

Mökki, laenutus, mäepiletid jne.

Varsti  esimest korda minek aga tore oleks mingit indikatsiooni saada:)

Terv,

Tõnu

Kõik hinnad ju netist leitavad, lihtne arvuti igas arvutis ja telefonis, samas exelis saab ka read kokku liita.

Ps. mõni pere on 2 inimest, mõnes 10+ inimest

0
0

Lähme pojaga kahekesi Levile. Kogu eelarve, koos sõitudega (mitte lennuk) on 1000. Varustus on enda oma kaasas. Oleks saanud odavamalt, kui oleks võtnud päevase sõidu, aga lähme öörongiga, sest 4-aastaswga tundub see variant lihtsam. Aga kaks aastat tagasi käisime Himosel, siis sai mees ka tulla ja olime kolmekesi. Toit oli kõik kaasas ja varustus ka, läks 600. Himosele sõidukulud on oluliselt madalamad. 

Seega jah, palju oleneb mitu inimest ja kuhu.

0
0

AivarT maja makstud, laevapiletid ostetud pigem mõtlesin, mis seal mäe peal kuluda võib:) tõsi, netist on näha, et palju maksab mäepilet ja palju maksab tõstuk ja palju varustuse rent. Aga mitu korda te päevas sinna mäe otsa jaksate minna jne:) pole kunagi käinud lihtsalt.

Koonerdada ei taha aga suurusjärk võiks ees olla:)

1000 eelarve on juba laevapiletite ja majutusega üle:) Sappeesse siis.

0
0

Spy, mäesuusatamise eelis on see, et mäe otsa viib tõstuk :-) Ei pea ise ronima. Aga suusatada jaksab igaüks palju jaksab. Mõni paar korda sinisest mäest, iga kord pikem pit-stop koos kohvi, koogi ja konjakiga vahele,  teine ilma peatusteta esimesest liftist viimaseni mustal mäel või pargis.
Tõsisemalt -- olles nii mõnedki korrad suusareisil käinud, julgen kinnitada, et päeval mäe peal võib raha kulutada 0-st lõpmatuseni. Ehk kui snäkid kaasa võtad, lõuna oma majutuses sööd ja põhiliselt suusatamisega tegeled, siis pole põhjust mäepealsetesse söögikohtadesse raha jätta. Aga võid kahtlemata jätta kogu oma krediitkaardi limiidi ulatuses. Sappee on muidugi väike koht ja eks see sõltu su kaardi limiidist ka...

1
0

Ostad mäepileti päevaks, kaheks, viieks, kuidas soovid ja see on fikseeritud kulu, suusatamise või tõstukiga sõitmise eest lisa midagi maksma ei pea, sõida selle aja jooksul nii palju kui soovid. Kõige muu kuluga on, nagu Alar kirjutas, südametunnistuse ja võimaluste järgi.

1
0

Alar tänud vastuse eest:)

Krediitkaarti pole vaja, jaksan ilma maksta. Huvitas lihtsalt kuidas teiste kogemused:)

Pole ise lihtsalt kunagi käinud ja ehk teema abiks ka teistele.

0
0

 Lähed üksi?

0
0

Vb off-topic aga Åre (Rootsi) 5 päeva, 2 täiskasvanut, 2 last on olnud enamasti 1200–1400 EUR,  Sisaldab: autokütus (60 liitrit), laevapiletid, 4 päeva majutuse+mäepileti pakett, 5. päeva suusatamine-ööbimine, varustuse rent.  See oleks siis jaanuari lõpus-veebruari alguses või aprillis - koolipühadevälisel ajal.

1
0

Nüüd siis lisa eelarvele ka koroonatestide kulu :)

0
0

Kui maja eest, laevapiletid makstud on, siis kulub raha autokütusele, söögile, suusalaenutusele, mäepiletile. Söögiga on jälle nii ja naa. Autoga minnes saab kogu söögi kaasa võtta ja majas iga päev purgisuppi mitu korda süüa. Siis kulub vähem raha kui kogu aeg kohapealses restoranis või kohvikus süüa. Alkoholiga on sama lugu. Võib majas kaasa võetud õlut limpsida ja kohapealt mitte osta. Kui arvestada iga kohapeal oldud päeva eest maksimaalselt 100 eurot, siis ei tohiks puudu jääda:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased