trip-krainetrip-ukraine-dark
Suusatama....

Tekkis äkkidee minna suusareisile, kuid planeerimiseks aega vähe jäänud. Kas nt Norrasse/Trysilisse saab läbi reisibüroo soodsamalt või tuleb omapäi seiklemisega kokkuvõttes odavam? Kulukas on ettevõtmine kindlasti nii üht,-kui teistpidi. Ei oska ise mingit kohta eelistada, sest keegi meist pole kunagi käinud. Reisibürood olen kõik läbi lapanud internetist, kuid erilist soodsat ei leia kusagilt.

Soovitan sellist kohta nagu Vemdaleni suusakeskus Rootsis. Algajatele väga lahe koht minuarust. Ja omalkäel minek tuleb enam-vähem sama kallis kui büroo kaudu. Vb nõksu odavamgi.

Oleksin huvitatud täpselt samasugusest infost! Maritev@hot.ee

Aitäh!

Jagage seda infot ka minuga palun :) renar@treenikodus.ee

Ka minul on plaanis minna jaanuari teisel poolel Trysilisse. Pole varem seal käinud, ehk oskate ka minuga väärt infot jagada? Tänud!

Meie oleme reisilt tagasi..rõõmsad ja rahul. Seekord jäi Soomes/Rootsis/Norras käimata, kuid sattusime viimasel momendil Slovakkiasse. Algajale 5+ Eeliseks ka see, et hindu seal eriti vaatama ja ümberarvutama ei pea.

Otsime kahte reisikaaslast? hannibal(ät)hot.ee

Norrasse kohe soovitada ei oska, aga el laupäeval on punt minemas Aresse ja kaks kohta on vaba. Kes huviub, andku kontakt ja saadan täpsemat infi.

Keegi 24. ndal ei ole minemas? Keegi kellelgi mõni vaba kohake äkki.

Kes on nõus tasu eest auto peale võtma ühe ausa eesti töömehe, palun andke kiiresti teada: albumid@gmail.com

Saada Are kohta infot: hannibal(ät)hot.ee

Head kohad on Poolas nt. Szklarska Poreba, Szczyrk, Krynica. Zakopanes on vast liiga palju turiste. Omapäi reisimiseks ok.

Tsekka: http://www.poland24h.pl/index_en.php?app=atrakcja&rejon=7

Olin nii tubli ja tegin ise oma Fordiga sõidu ära.