Tai elektrooniline viisa

Tere! Millised on kogemused tai viisa taotlemisel Helsinki saatkonnast? Kui õieti aru sain, saab nüüd viisat taotleda vaid läbi arvuti, tehes endale kasutajaprofiili viisataotluse keskkonnas ja lisades sinna vajalikud dokumendid. Tegin seda kuna ees pikem Tais viibimine. Kui kauab võtab viisa väljastamine aega? Varsti 3 nädalat kui taotlus esitatud. Tänan ette vastuste eest!

Lubavad, et kuni 7 päeva. V.a erandjuhud (misiganes see ka tähendab):

  • After the Embassy receives your documents, the processing time is 7 working days (in case of completed documents). The processing time can take longer in certain cases.

Oled proovinud uurida/helistada?

Endal ka vaja varsti taotlus esitada, 2 kuu pärast minek. Sai just lapse passitaotlus esitatud, eeldasin, et see viisa käib kiirelt..

0
0

Minul käis kiirelt,3-4 päeva ja 27 okt 2023 oli e-viisa postkastis.Vaata äkki spami läinud.

0
0

Lootust on, et viisavabadus muudetakse 90 päeva peale(mõned Euroopa riigid): https://www.youtube.com/watch?v=qdws8W0RTbQ

1
0

Sain viisa kätte) Milles teema? Oma rumalusest manustasin e-viisa keskkonda panga väljavõtte eesti, mitte inglise keeles ja saatkonna palvel saatsin vajaliku dokumendi e-posti teel. Ning tundub et see kiri (ja minu meeldetuset kui kaugel mu taotlus) kuskile toppama jäigi:)) Helistasin saatkonda, sealt öeldi et saatke vajalik dokument mailile. Saatsin veelkord ja kahe päevaga oli asi korras.

1
0

Risustan teemat vabandan aga kas keegi oskab ehk anda nõu. Mul on ostetud lennupiletid Bangkoki ja tagasi (Tais olen 31 päeva kohapeal), kuid algselt oli plaan 2,5 nädalat sellest ajast olla Laoses. Vaatasin Soome saatkonna lehelt, et jah seal oli mitmekordse sisenemisega viisa olemas, kehtivusega 6 kuud...ja hind 170 eurot.

Kas mingit mõistlikumat ja odavamat lahendust ei ole tõesti? Kas nt kellegil on kogemust, et alguses piirilt saaks transiitviisa ja läheks kohe Laosesse ja siis hiljem tagasitulles võtaksin Visa on Arrivali, kuna siis mul olekski seal Tais olla reaalselt 15 päeva?

1
0

Kuni 30 päeva peaks ju viisvaba olema? Kui sellest 31 päevast vähemalt 1 Laoses veeta, ei tohiks probleemi olla.

0
0

Aitäh, tundub, et siis ei ole probleeme, võtan siis kaks korda oma viisavaba perioodi templit.

0
0

Jah, kedagi ei huvita. Iga Taisse sisenemisega hakkab uus 30 päeva jooksma.

Huvitama hakkab ilmselt siis, kui on näha, et sa sisened kord kuus ja nõnda juba aastaid (s.t. kasutad viisavabadust püsivalt Tais elamiseks), aga turistide puhul ei tee keegi teist nägugi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased