Tai-nõutav tervisekindlustus

Tere!

Kas keegi oskab kommenteerida, millist meditsiiniabi kindlustust Tai aktsepteerib? Kas peavad olema konkreetsed kindlustusfirmad või võib olla ka meie kohalik kindlustus, kes katab Covid kaitset ja tagatis on piisavalt suur?

0
0

Eestis tegutsevad kindlustusseltsid, kes katavad COVIDit reisikindlustuse raames meditsiiniabi kaitse alt.

0
0

Tai nõuab jah Covid19 kindlustust. Peab olema ingliskeelne. Seda pakuvad erinevad kindlustused, Salva, PZU, Seesam, IF-kindlustus. Kõige odavam pakkumine 1 kuuks, 1 täiskavanud ja 1 laps oli IF kindlustusel.  Meditsiiniabikindlustus 300 000.- EUR, Tai nõuab minu teada alates 50 000 USD

0
0

Mul on näiteks selline kindlustus:

https://heymondo.com/annual-travel-insurance/

169 euro eest aastaks ajaks ühele inimesele, kehtib kuni 2 kuu pikkustele reisidele üle maailma. Eesti kindlustusfirmade pakkumised tundusid võrdluses tiba kallimad.

0
0

Covid19 kindlustust sisaldab ka Swedbanki-i krediitkaardiga kaasa tulev reisikindlustus ja kehtib kõigile pereliikmetele reisil.

5
0

Võid ka Tai kindlustusfirmalt osta. Ühes videos väideti, et see on isegi parem valik, kuna õnnetuse puhul suhtlevad haiglad otse kindlustusfirmaga. Eestist ostes võib juhtuda, et kõigepealt maksad ise arve ja siis lähed seda taotlema omakorda kindlustusfirmalt.

Näiteks üks populaarsemaid peaks olema see, kuigi hetkel seal veel 100tuh USD suurune kindlustus, ei ole ära muudetud.

https://www.axa.co.th/en/travel-accident-protection

0
0

Swedbanki krediitkaardid ja Revoluti kaardid annavad mõlemad kaitse COVID-i vastu spetsiaalselt ka (Revoluti eeltingimuseks on kodumaine ravikindlustus).

Kuigi 1. novembrist seda vist enam ei nõuta - peab lihtsalt tervisekindlustus olema.

2
0

Arvan et Covid-19 peab olema ingliskeelses reisik. sertifikaadis mainitud, mina tegin mõistliku kindlustuse  Ifis  (paljukiidetud Salva kodulehel määriti liiga palju lisasid paketina pähe, hind ka kallim) ja Ifi puhul võtsin tervisele lisaks ainult katkemise juurde, siis tekkis Covid -19 täpsustav tekst juurde. Ametnikud tahavad seda näha. Kui Tai passi e.sisenemisluba või 1 päevaks SHA+ hotelli tahad kiiresti on parem kõik nii teha nagu ametnikud tahavad. Mul on Elisa telefonipaketis aastane reisikindlustus aga selle ing. keelset sertifikaati näiteks hotell ei aktsepteerinud, nüüd ongi topeltkindlustus. Aga Tai sisenemisloa, sain kohe  2 minutiga.  Ja muidugi sisenemisloa saamisel pidi Ifi sertifikaadi pdf faili tegema jpg-ks. Saatkond tahab kõiki dokumente jpg ja mitte üle 5mega per fail.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased