Kuidas saada Phuketist Kho Samuile?

Tervist!

Kas on keegi läinud Phuketi lennujaamast  ( mitte lennukiga ) otse Kho Samuile? Ühistransport, takso?
Kui lennuk jõuab 18,30 Phuketisse, kas on lootust samal õhtul edasi saada?
Kuna reis aasta lõpus, siis tahaks Kho Samuile öömaja  broneerida.
Tänan ette!

Samuile lendab Bangkok Airways


Pane omale sobivad kuupäevad ja kellaajad sisse ning vaata kuidas klapib.

https://lomprayah.com/


see 7-8 tundi trippimist , miks selline idee ?

Koh Samui , mitte Kho 

Minge parem Koh Lantale !?

Idee, sest lapsed arvasid, et peale pikka lendu võiks  maad mööda minna + laev. Valik tegelikult lahtine ,  kas Kho Samui või Kho Lanta, Phuketis oli plaanis nagunii olla. 

 Hakkasin alles " tööd" tegema, kuidas reis kulgeb ja kuhu, siinse foorumi olen  läbi lugenud ja Jens Paradiisisaarelt ka. 
 Lennupiletid on olemas Tallinn- Phuket-Tallinn  25,12,19-09,01,20. Seltskond ema, isa ja lapsed 12 a, 19 a, 23, a. 
Esimest korda seal kandis. Vana - aasta õhtu võiks ka pigem rahulikumas paigas olla. See aeg on seal kindlasti rohkesti rahvast, ja kallim , aga polnud valida, minek, kui kõik saavad.
Lennuk jõuab 18,30 kohale. Vaatasin, et peaks jõudma viimasele Samui lennule, kuigi pilet on üsna kallis.  

Pakun, et peale pikka lendu olete nii väsinud, et keeraks meeleldi sealsamas magama, mitte ei läheks veel kohe bussiga ja laevaga edasi sõitma. Inimesed on muidugi erinevad, aga lendamine tavaliselt ikka kurnab. Isiklikult mina jääksin päevaks-paariks Phuketile ja puhkaks välja. Eriti kui sealkandis esimest korda oleks, Phuketi saarel on ka üht-teist vaadata.

Mina mööda maad küll ei soovita. Meie selle vea tegime ja tänu sellele kaotasime oma reisist kokku 2 päeva (edasi-tagasi). Vaatad küll, et km nagu polegi ja väga lihtne sinna jõuda, kuid reaalsuses sõitsime me mikrobussiga 6+ tundi ning lisaks siis laeva ootamine ja ülesõit. Kui ma ei eksi, siis 9h läks sinna kenasti ära. 

Never-ever, kui lennupiletid on samuile kallid, siis kaaluks mitte minemist, kuid bussiga seal kolistamine oli minu arvates ikka üpris kohutav ja eelkõige meeletu ajaröövel.

Jah, sul Jochen on õigus, ei hoomanud kohe aja kulu. Lend väsitab ikka jaa.

Hakkan pigem Phuketisse mõnda rahulikumat majutust vaatama.

Tänan, sain vastuse, et maismaad mööda kindlasti ei lähe kuskile. Ilmselt esimesel korral ei hakka Koh Samuile üldse rändama, kui väga meeldima hakkab, tuleb tagasi minna.

Suured tänud vastajatele:)

Koh Samui on jah selline saar, kuhu maksab minna ainult Bangkok Airwaysi otselennuga (mis on väga kallis, ehkki Phuketist odavam kui Bangkokist), kui Tai reis kestab ca 2 nädalat.
Igasugune muudmoodi sinnaminek võtab ühe täispäeva sinnasõiduks, teise täispäeva tagasitulekuks, 14-päevase reisi puhul ca 15% kuluks Samui transpordile, mis ilmselt pole mõistlik. Pikemate reiside puhul kahtlemata võib maad mööda seigelda või Surat Thani kaudu lennata, mingil määral võib aidata ka ööbussi kasutamine, kui on võimekust seal magada.