trip-krainetrip-ukraine-dark
Taisse läbi Abu dhabi

Tere. Küsimus selline,et plaanis veebruaris Taisse minna läbi Abu Dhabi(seal ringi istumine)ega selleks pole vaja Emiraatide viisat. Tänud ette.

Paar aastat tagasi ei olnud midagi vaja. Hästi armas lennujaam neil.

Minu isiklik kogemus näitab, et lend Taisse läbi Abu Dhabi (kui lennata Air Finlandiga) võib osutuda pikemaks, kui oodatud. Ning kuigi meil kokkuvõttes kõik (põhimõtteliselt) sujus, oleks Emiraatide viisa abiks tulnud - tänu eri asjaoludele, veetsime Abu Dhabi lennujaamas järjest 32 tundi (ainult siseruumides!).

Inglise keele oskajad võivad meie pere reisiblogist lähemalt lugeda: http://www.ourworldtravels.com/thailand Eesti keelt eelistavad huvilised võivad lühikokkuvõtte leida siit: http://www.markusmihkel.com/2008/03/12/abu-dhabi/

PS! lennujaam sai ka meile tegelikult armsaks ja tuttavaks seal oldud aja jooksul : ) PS2! Loodetavasti siiski sul viisat vaja pole, aga igatahes Air Finlandiga reisida ei soovitaks!

Ahhaa.Mul marsuut on Dublin-Abu Dhabi-Bangkok ja lenndan Etihad Airways-iga ja seal ümberistumine sama firma lennukile.Vahe on 2ja pool tundi.Lugesin Abu Dhabi valitsuse lehelt,et trantsiit viisat vaja kui olla riigis 8 kuni 96 tundi aga ma ju riiki sisse otseselt ei lähe.

Siis ei ole sul mingit viisat vaja. Lähed lihtsalt ühelt lennukilt teisele.

Tänud kõigile kes vastasid mu küsimusele.

Olen UAE viisa kohta samuti uurinud, 8-96 h kehtib ainult riiki sisenemisel (nn transiitviisa). Sul ei ole vaja.