Takso-minibussiga Phnomi lennujaamast Shinaukville

Kas keegi on sõitnud lennujaamast Shinaukvillesse, ja kas on kohapeal otsitud transport või tellitud hotellist järgi. Meile pakuti hinnaga (4)in-60USD JA 6in 90USD). Kas on norm hind või tasuks kohapealt(lennujaamast)otsida. Tänud.

Sa võid vabalt ka täiesti tavalise bussiga minna. Praktikas peaks see jääma ehk kuskile 7-8 dollari kanti inimese kohta.

Ja kui ikkagi soovid mugavust, siis ma arvan, et kohapealt kaubeldes leiad ehk parema hinnaga, sest tihtipeale tundus, et need, kes asju ette olid tellinud, maksid kõva protsendi selle eest peale. Samas - kui viis-kümme dollarit siia-sinna pole probleem, võid kindluse mõttes siin endale takso kinni panna.

Minu meelest vähemalt on Kambodžas kõik võimalik, kui oskad vaid küsida. :)

On norm hind küll. Ise ma sain kohapealt 8 dollariga - taxo minibussi peale. Aga see oli väga täis, mingi 20 inimest pressiti peale. :)

Ise sõitsin Phnom Penhi kesklinnast bussiga ja oli vist tõesti 7S, kuid arvan, et kindlasti saad ka mingi pakkumise lennujaamast. Hinda tasuks kindlasti tingida, kuigi ka 60S 4 inimese eest ei ole kallis kui omaette transport. Üldiselt oli Kambodzhas tõesti kõik võimalik ja tingida saab hästi.

Kui teid on 4 inimest ja Penhi pole plaanis minna, siis on muidugi kõige õigem taksoga otse Svillesse sõita. Arvestada tuleb ka sellega, et peale lõunat nagunii sinna busse enam ei käi ja teiseks päris tobe on sõita tund kesklinna ja siis tund jälle sama teedpidi tagasi lennujaama poole. Takso tavataks on olnud 50 $, aga lennujaamam pole just kõige odavam koht kust taksot võtta, seal olen kuulnud midagi 100 ringis.