Tallinn - Berliin 2020

Hei, kas ja mis hinnaga leiduks odavaid lennupileteid Berliini? vahemaandumistega või otse?

Hetkeseis: 

*Easyjet alates septembrist ei lenda, augustis viimased

*Ryanairil näitab uusi reise oktoobri lõpust

See ei ole nii oluline reis, et maksta kallist hinda, tahaks mõistliku hinnaga pileteid ja mõistliku graafikuga. Hetkel pakub skyscanner septembrisse lende vahemaandumistega Varssavis, Helsingis ja Stockis. 

kas tõesti 2 kuune paus Berliini lendudel?

mis lennufirmadel plaanis? võimaluste aken Nordicale?

AirBaltic lendab iga neljapäev ja pühapäev.

130 EUR 1 inimene edasi tagasi Tallinn - Berliin - Tallinn

/see ei ole odavlennu klassis, lennata võiks kui piletihind < 100 eur inimese kohta edasi - tagasi. berliin on ikkagi suht lähedal olev suurlinn.

Mõistliku hinnaga pileteid pakub praegu Flixbus, Tallinn-Berliin 20€ oktoobri alguses. 

Lennufirmade jaoks on Berliin suhteliselt mõttetu koht - ärireisijaid suurt pole. Lisaks juurde koroona ja uue lennujaama avamisega seonduv segadus/ebamäärasus. Ehk siis lootust et 50€ eest lennukiga Berliinis ära käia on ikka üsna õhkõrn. 130€ on selles valguses päris optimaalne hind.

Ryanair Riiast alates 40€

Kui ei ole nii oluline reis, siis ei ole mõtet ette muretseda. Vajadusel, kui Tallinnast sobivat lendu ei ole, saab Riia kaudu lennata või minna bussi/autoga. Käisin juuli alguses, ca 250euri läks vist kütus+teemaksud(oleneb muidugi autost).

Samuti ei garanteeri keegi, et sama odavate hindadega, kui oleme harjunud saame ka edaspidi lennata. Kohe on sügis ukse ees ja odavlennufirmadel hakkab madalhooaeg. Lisa valimisse koroona + sellega seonduv ja mitmed firmad, kes pealtnäha esialgu pinnale jäid võivad sügisel lõplikult pillid kotti panna. Seega ei pruugigi see 100+eur nii halb hind olla.

Paar kuud tagasi sai Easyjet'i piletid Tallinn-Berliin-Tallinn augustisse ~75 euroga. Nakkuskordaja on Saksamaal samuti vaikselt ülespoole minemas, praegu veel on normi piires, aga sügiseks pileteid osta ei julgeks.