Tallinn-Pariis-Cancun, kas on reaalne jõuda lendudele?

Tere,

Pariisist on praegu sooduspakkumised Cancuni. Võtsin ette kuupäevad 2-16.november. Mis arvate, kas jõuaks, kui lennud on järgmised:

Tallinn - Pariis (Charles De Gauelle lennujaam)
Lend jõuab sinna lennujaama kell 17.55

Pariisist (Orly lennujaamast) väljub lend Cancuni kell 20.20.

Tagasitulles jõuab Cancunist lend Orly lennujaama kell 17.55 ja lend Tallinnasse väljub juba kell 18.40 kuid Charles De Gauelle lennujaamast.

Mulle endale tundub, et see minek oleks täitsa reaalne, kuid tulekuga vist ikkagi ei vea välja? Kuna ise pole Pariisis käinud, siis äkki keegi, kes on ja seda linna paremini tunneb, teab vastata?

Aitäh!

45 minutiga ei jõua sa mitte mingi nipiga läbida Schengenisse saabumisel piirikontroll, liikuda Orlyst De Gaullesse ja läbida uuesti turvakontroll. 2-3 tundi kulub selleks kõigeks.

Minek võib isegi õnnestuda.

Minekul on selline graafik paras loterii, ma pigem arvaks et ei jõua, aga eks see selgub kas on pagas kätte saada, maha saamise kiirusest jne.
Tulekul kindlasti ei jõua. Ma olen tulnud sama teed, endal oli küll aega Tallinna lennuni ca 9 tundi. CDG ei ole just kõige loogilisem lennujaam ja teekond ühest terminalist teise on päris pikk. Ise ei riskiks.

eeldusel, et esimesed lennud EI HILINE

ma pigem jätaks selle reisi ostmata ja ootaks veel, äkki tuleb paremate kellaaegadega!?
ja kui ei tule, võta midagi muud (ja Mehhiko järgmine aasta!), nt hetkel (oli vähemalt) Riia-Moskva-Kuuba 560 eur!
Oli siin ka Sri Lanka 300-ga ja kindlasti tuleb midagi veel, ka veahindu. Otsid odavalt kuhugi päikese kätte, siis vaata saadavuse, mitte sihtkoha järgi :)
Kui plaanid vaid Cancunis (ja lähirandades) olla, siis pole vahet, oled kuskil Kariibi saartel, Aasias või mujal, üldistades üks sinine vesi ja rand ja palmid kõikjal.

Tegelt oligi plaan täna osta Tallinn-Bangkok-Tallinn piletid ära :) 460 euri edasi-tagasi. Sealt siis edasi Koh Samui, Koh Tao ja Koh Phangan. Kuid ikka enne ostmist pidi see Cancuni pakkumine tulema, mis pea sassi lõi :D sest eelistaks ikkagi Cancuni, Tais alles eelmine aasta sai käidud

Minnes
Põhimõtteliselt kell 18 oled parimal juhul pagasi kätte saanud (kui lend ei hiline, juulis on seni hilinenud 2 lendu 7-st ehk hilinemise tõenäosus on 29%).
Reaalselt kell 18.30 kohe kindlasti oled pagasiga rõõmsalt CDG ees. Kui sa seda lennujaama ei tunne, siis 15 minutit minimaalselt arvesta peata kana tundeks, ega ilmaasjata ei valija reisijad seda pidevalt maailma vihatuimaks lennujaamaks.

Kas lähed Orlysse bussiga? 18.03 - 19.12 või 18.33 - 19.45
CDG-s taksojärjekord on tavaliselt 30-60 minutit + ikkagi tund sõitu. Ka rong on tund aega lennujaamade vahet, aga kui sa Pariisi rongisüsteemi ei tunne, läheb sul taas aega, et aru saada, kuhu ja kuidas minna.
Kõige kindlam oleks private transfer CDG-st Orlysse (umbes tund jällegi), juht ootab nimesildiga ja saad kohe kimama hakata. Ca 75 euri maksab.

Cancuni pagasi äraandmine ja check-in läheb kinni 19.20. Paistab nutune üldiselt.

Tagasitulekul on öö Pariisis.