Tallinna lennujaama konkurentsipositsioon Riia lennujaama taustal - küsimustik!

Tere! :) Olen Tallinna Tehnikaülikool logistika eriala tudeng ja kirjutan oma bakalaureusetööd teemal "Tallinna lennujaama konkurentsipositsioon Riia lennujaama taustal". Sellega seoses olen koostanud küsimustiku, millele oleks vaja vastuseid. 
Aitäh Teile ja päikest! :) 

Lühemat küsimustikku koostada oleks raske. Kas selle baasil saab tõesti baka töö tehtud???

@Meelis: hariduses ei imesta ma enam millegi üle. 

Antud küsimustik oleks võinud olla kordades pikem, oleks ehk saanud kogu info, mis hingel kripeldamas, ühe korraga kirja panna.

Minu lennucounter on hetkel 176 ja nendest tervelt viis on kas alanud või lõppenud Tallinnas. Riia number sai kiire arvutuse põhjal suurem kui 30.

Ma ei kujuta ette, kuidas nende kahe küsimuse baasil saaks mingi uurimistöö kokku panna.
Peamine põhjus, miks inimesed eelistavad Tallinna, Riia või Helsingi lennujaamasid on ju sihtkohad ja hind.  Nt Helsingist saab paremad ja lühemad lennud Aasiasse ning USA-sse.

Lisaks veel nt asjaolu, et nt kui elad Häädemeestel, siis ei ole väga vahet, kas lähed Tallinna või Riia lennujaama.

Loodan, et jõuad oma küsimustiku enne töö tähtaega ikka ümber teha.

Ega me muidugi ei tea millised andmed on juba kogutud ja ehk annab antud küsimustik lihtsalt viimast lihvi.

Samas olen ma ikka aegajalt kahtlustanud, et tehakse hoopis uurimistööd foourmikülastajate ja nende kommentaaride kohta. Ehk kui ma panen sellise küsimustiku vastamiseks, siis kui "pööraseks" kommentaarid foorumis lähevad. Ja lõputöö eriala on ka hoopis midagi muud.

Küsitakse miks eelistate ? 

AGA ma EI  EELISTAGi  ja vastuse variandid eelistuseteks on takkapihta ikka väga absurdsed. No mõtle ise. Ma eelistan Riia lennujaama , sest seal on X söögikoht ja X teenus. Lennujaamas viibitakse võimalusel võimalikult vähe ja kui ongi tunde  aega vaja täita, siis nii TLL kui RIX on ~ sama kaugel oma keskustest. Pigem saaks neis ksida meeldivuse kohta aga veelkord inimesed ei tee oma valikuid mõnede tundide osas selle põhjal.
Ma arvan et inimesed väärtustavad pigem aega ja raha .
Seega saaks vastuseks olla: eelistan   läheduse tõttu  minu stardipaigast.
eelistan lennuhinna tõttu,  eelistan sihtkoha lennu olemasolu tõttu, eelistan ka jätkulennu võimaluse tõttu.