trip-krainetrip-ukraine-dark
Tallinna ööelu

Mis on Tallinna parimad ööelu nautimise kohad? Külla tulevad 20-ndates eluaastates sõbrad Taanist. Tahaks neile teha korraliku kaardi parimate kohtadega, aga ise pole suur ööloom ja uusi kohti tekib/kaob tihti.

Aitäh nõuandjatele!

Oleneb mis tüüpi inimestega tegu ju. "Patsiga poisid" käivad ühtedes kohtades, "zeleega tukk püsti poisid" teistes kohtades. Kui tahavad Eesti Nokiat kasutada ja Eesti noori tüdrukuid prõmmida, siis soovitaks hollikat. Samas ise läheks oma noorte külalistega pubituurile vanalinna.

Vist vanalinn on jah see, mis olemist väärib. Endine „arabella” hea õlle ja eleva muusikaga (vahest) koht. Muidugi 20-nendates… Taanlased on teada-tuntud lillad. Öömees ja ma ei tea mis veel baare on meil olemas. Teravaid elamusi saab Lasnamäe saunaga baar-ööklubi-lokaal kohtadest jne.

Las jalutavad vanalinnas natuke, siis vii taasavatud Varblase terassile Vabaduse väljakul. Näevad õlle limpsides meie uut sammast ja kui pimedaks/jahedaks läheb, saab Privésse kolida. Ei julge lubada, et Hollywoodis kohe "Eesti nokiat prõmmida" saab, aga kõige rohkem rahvast on seal kindlasti.