trip-krainetrip-ukraine-dark
Tegevused Alanyas

Tere!

Oskate ehk rääkida, mida huvitavat teha Alanyas? Veemängud, ekskursioonid...kõik jutud!

Ette tänades :)

diskoklubisid lahedaid seal. vanalinn äge. ise olin muz hotellis. väga lahe oli!

Arvan ka et kes käinud rahule jäänud ja tegevust leiab küll :) Septembris avati “cabel car” millega saab mäe jalamilt Alanya Castle’sse 18 liiriga (üles-alla). Ööelu kirev. Palju ööklubisid kõik asuvad yhes kohas (Alanya sadamas) ja sissepääs tasuta :) Dim River kindlasti koht mida tasuks külastada. Kohalik veepark, mis ei ole küll nii suur aga lastele meeldis väga ! Alanyst natuke eemal suur ja korralik veepark (ekskursioonid firmad pakuvad seda kõik). Veespordi võimalised :)

Meie pere jäi samuti väga rahule. Käisime eelmisel aastal koos lastega ja plaan on sel sügisel uuesti minna. Samuti kasutasime Pasha teenuseid kes siit mitmeid kordi läbi on käinud. Jäime väga rahule. Hotellis olid mõningad probleemid kuid ka neile otsiti lahendus :) Mina soovitaksin kindlasti türgi sauna esimesena

Meil oli selle Pashaga eelminesel aastal negatiivne kogemus, hiljem hotellis teised kogenumad eestlased naersid et tuttav tunne ja soovitasid selle inimese tegevusi mitte kunagi kasutada. See saun kuhu see Pasha meid saatis (usaldasime seekord kahjuks tema kohta kirjutatud kiidulaule) oli õudukas. Oleme varem ka Türgis käinud ja kogemusi selles vallas on. Türgi sauna soovitaks minna kohe esimesel või teisel päeval ja teha seda enda hotellis või kui seal pole, siis esimeses hotellis kus hamami silt väljas.

Katssiin...palun anda infot,milles siis seisnes konkreetselt see negatiivne kogemus...? pole iialgi kasutanud Pasha teenuseid,ega tunne teda,aga tal on Atatyrki tänaval oma firma ,byroo,tänaval veel eesti keelsed sildid,ta oskab ka nemnozko eesti keelt ja paistab sõbralik inimene olevat.

Esiteks häiris selle Pasha ebasiiras olek ja suhtumine. Mõni lõunamaine müügimees lihtsalt on kuidagi eriti vastik ja õline. Olime kah lugenud, et ta räägib eesti keelt, aga see osutus naljanumbriks, ehk siis paar käibefraasi-kildu olid tal ära õpitud küll, aga juttu temaga eesti keeles ajada ei saa.

Tellisime temalt FB kaudu hamami ehk Türgi sauna. Ja see Pasha teadis mis päeval ja kellaajal me seal saunas viibime ning tuli sinna kohale, lendas meile peale kogu oma võltssiiruses ja üritas veel oma teenuseid müüa. Aitäh, aga ei soovinud! See hamam oli kõige jubedam konveier-hamam kus käinud oleme. Hind oli odav, aga selle sees ei olnud kah praktiliselt midagi (võrreldes teiste hamamidega kus käinud oleme), koguaeg käidi peale et ostaksime tasulisi lisateenuseid.

Kui olime talle suht otse välja öelnud et me tema käest enam midagi ei osta, siis oli vahva vaadata kuidas õline naeratus ja suhtumine, nagu me oleks talle kaugelt külla tulnud kallid sõbrad-sugulased, sekundiga kadusid. See inimene naeratab täpselt niikaua kui on lootust teilt midagi saada.

Meie tuttavad ostsid temalt atv safari ja kuna mitte ükski asi selle ekskursiooni juures ei olnud toiminud nii nagu lubati, siis küsisid raha tagasi. Mingi osa saidki aga mitte kõike.

Imelik. Meil on hoopis teine arvamus temast. Käisime näiteks Jeep Safaril (tuldi hotelli õigel ajal järgi) broneerides midagi maksma ei pidanud vaid maksime kohapeal mis meile sobis väga hästi.. tellisime dvd safarilt aga unustasime hotelli. Võtsime hiljem Pashaga ühendust et kas oleks võimalik see kuidagi eestisse meile saata (kuna seal palju pilte ja videod peal ja ilus mälestus). Ei olnud probleemiks. Natuke aega hiljem saatis ta dvd koos oma teiste eesti tuttavate/klientidega meile. Maksma me midagi juurde kellegile ei pidanud.. Arvan et kõigil omad kogemused ja arvamused :)

Igal ühel oma maitse... lihtsalt leidke see õige büroo ja hamam, mis on kõige meelepärasem ja kasutage nende teenuseid. Türgis 2 nädala jooksul kasutasime vaid ühe "büroo" teenust (üle pooltel ekskursioonidel olime) ning valisin ühe hamami, mis oli kõige parem minu jaoks. Ja ma tean, kui uuesti lähen Türki, kasutan teenuseid nendesamadelt inimestelt. Lihsalt tehke see valik ja nautige puhkust.

To happyday Milline on see hea hamam, millised saunad ja mis tüüpi massaažid seal on? Mõtlen oma senise välja vahetada.

Valisin tollal oma hotellile mitte väga kaugel asuva, Aqua Jasmine Spa & Hamam, mulle ei meeldi rahvastatud kohad ning otsisin vaid head tervekeha-massaži kursuse, see hamam vastas täiesti minu ootustele, rahvamasse polnud (hamam ei teinud koostööd hamamiekskursioonidega), massaaži tegi väga meeldiv hamami peremees. Puhkuse lõpuks tundsin ennast mitu aastat nooremana. Ma ei kasutanud saunu/mullivanne, nii et sellel kohal jään vastusega võlgu.

hotelli hamam kindel ja turvaline valik. ise olin muz hotellis 2 x eelmine aasta . väga ok oli!!!!

Kuidas muidu muz hotell on ? Toad, söögid jne.. 

MUZ hotell on tavaline 3 tärni hotell,ja suurem jagu turiste.....nii Eestist,kui ka endisest SSSR vennasriikidest....läänlasi peaaegu pole.

Türgi saun on tõesti koht, kus peab ära käima. Kui saate, siis kohe esimesel/teisel päeval, sest päevitunud nahale on pigem valus kui mõnus. Ise käisin Kleopatra Ada Beachi kõrval olevas saunas (kui näoga hotelli poole olla siis kohe järgmine maja paremal). Maksime ilmselt üle, aga kogemus oli ülihea (saun, näomask, 30 min massaaži ja see kaladega jalavann). Omanik on ise seda kaua teinud ja väga tore mees. Naistele teeb üks Tai(?) päritolu naisterahvas. Pärast saime kreeme kaasa ja selle kinda vms, millega Hamamis pestakse. Anyway, olime nagu uuesti sündinud, kui sealt lahkusime.