Tenerife jõulude aeg

Kas keegi on Tenerifel jõuluajal olnud? Mis saarel see aeg toimub? kas ka ka spets jõuluüritusi see aeg?

Plaanin ise ka jõulude ajal Teneriffele minna. Ei oska öelda mis täpselt toimub, aga midagi kindlasti, selles olen kindel.
Paar aastat tagasi olin seal Uuel aastal, siis toimus seal küll suur pidu ja möll, raketid ja kõik muu võimalik. Tants ja trall kestis hommikuni. Igas pubis või baaris toimus midagi. See saar on enamjaolt turistidele mõeldud. Järgmisel päeval olid tänavad suhteliselt tühjad, kuna kõik magasid ;D Muidugi ka igasugu värvilisi pabereid jms. Kuid see koristati väga kiiresti ära.
Väga lahe on vaadata jõulukaunistusi ja ehteid poodides lettidel, hotellides ja mujal, siiski on soe ja me pole harjunud, et suvel käiks kuskil jõuluvanariietes mees ringi ;D
Ise puhkan Playa Azul'is 21.-28. detsember.

Turistidel on mõledud ainult need kuurortlinnad. Kohaliku elu nägemiseks peab kuurorotlinnast teistesse linnadesse ja küaldesse sõitma

Kas mõtled saare keskosas asuvaid külasid (?) või kus need on?

Võta rendi auto või ostke ekskursioonid:

Masca küla (võtsime džiibituuri)
Candelaria (kena mereäärne väikelinn)
La Laguna (vana ajalooline pealinn)
Adeje (Põrguoru matkarada algab sealt)
jne.

Kindlasti sõitke saare põhja külge, mis on totaalsest erinev.

Kuid päeval pead väljaspool kuurorti arvestama siestaga.

Kalurikülla Los Abrigosse (20 km Playa de las Americast) minge üks õhtu sööma. Kahjuks tagasi saab selat taksoga, kuan viiamne buss väljub sealt 20.30. Aga soovitatav söömaminemise aeg on just alates 21-st.

Adeje (Põrguoru matkarada algab sealt) võib pühade ajal olla suletud. Meie igastahes ronisime inglise matkahuviliste eeskujul üle aia ja probleeme ei esinenud!Soovitan kindlasti see rada läbida.Eriti raske pole, kuid jalanõud peaks korralikud olema!

Osa meie seltskonnast läbis selle raja plätudega, kuna reklaamis kirjeldati seda rada teistmoodi. Ei olnud probleeme. Siiski parem vähemalt kinniste jalanõudega. Rada muidu väga lahe. Vaja ainult kaitsta end päikese eest(soovitavalt müts, rätik kaasa ja vesi). Vahepeal küll võimalik end niisutada ja värskendada vee kogumiskanalitest vett võttes. Pühapäev on tasuta. Vaja maksta ainult brožüüri eest 2 euri, pilet muidu 3 euri. Rajal on varisemisoht ja seetõttu nad pileti eest palju ei võta :)

Kui peaksite Playa de las Americasse minema ja tehnikat tahate osta, ärge jumala eest Delta Fotost ostke!
see on seal shopping centris

Näiliselt odavamat digifoto-ja videotehnikat ei soovitatud sealt üldse osta. Neid kauplusi peavad valdavalt hindud, kes müüvad oma kauplustes Aasias järgitehtud tehnikat (võltsingut), mille töökindlus pikemas perspektiivis on kaheldav.

Tulles tagasi jõulude juurde!

Kas 24,25 det. on nt Playa de las Americas või muudes turistide rohketes kohtades on vaikus , või kuidas nendes kuurort kohtedes jõulusid peetakse.

olen kohal ja mõneks kuuks arvatavasti, kellel huvi võtku ühendust. páris mitu lahedat veinikat on siinkandis;)

Palju kommentaare millestki muust, aga ka mind huvitab, kui vaikne on jõulude ajal Tenerifel? Kas mõnusa õhtusöögi korraldamiseks peab varakult restorani kohad kinni panema? Kas on kauplused avatud? Ehk, kaaas peab valmistuma vaikseks päevitamiseks või võib elada endiselt aktiivset turistielu?

Mina sain aru, et jõulude aeg, siis kõrghooaeg jahedamal perioodil, kuna Euroopast tulevad inimesed just jõulupuhkust veetma.

Lend 18.12, hind 3495 krooni. Tenerife. Sain praegu SMS-i.

Kas mingi variant on, et ka reisifirma poolt pakutavad ekskursioonid võivad jõulude tõttu ära jääda? Või nt. rendiautofirmad suletud olla? Kas kauplused on jõulude ajal avatud?

Kes just saabunud, mis ilm Tenerifel hetkel on?

me tuline 26.12.07 ja siis oli ilm ikka väga s...tt. Külm oli ja tuuline ,pidevalt pilved.

Olime ilma suhtes ikka väga pettunud.
Ja mis puudutab jõulupühi , siis see oli minu meelest üsna jama seal.Just turismi piirkondadest kakerdasid juuatäis inglased, kes kisasid kui metsas.Aga mis puudutab poode siis olid need suur osa ajast lahti v.a.25.12.07