trip-krainetrip-ukraine-dark
Tezi lend Bodrum 21 tundi hilineb!

Jube, mu perekond istub juba kella 4-st hommikul lennujaamas. mida aga ei ole, on lennuk. info puudub TÄIELIKULT. iga paari tunni tagant lubatakse uut infot ja oh üllatus - tulebki uus info et kohe varsti saame uue info. ja nii hommikust saadik. huvitav, kas tez tours meile midagi ka kompenseerib? kui otsustab nüüd reisist loobuda, kas saab raha tagasi? tezi telefonid ei vasta. esindaja lennujaamas ei oska ka infot anda. nüüd lubati, et TÕENÄOLISELT väljub lennuk kell 2 öösel. Kohutav elamus. Kõige jubedam on see, et sai läbi mindud juba tollitsoonist. ka koju ei saa - istu nagu vangis ja oota "ideaalset puhkust" nagu lubatud.

Hull olukord ka neil, kes Türgist tagasi tulevad. Need pandi bussi peale ja viidi hotellidesse tagasi.Nad ei tea üldse kuna tagasilend on.

Nigel lugu jah, kõige nõmedam ongi see, kuidas iga kord paari tunni võrra edasi lükatakse "uue info saamist". Saime küll Ülemiste hotelli praegu ja antakse lootust kell 11 ära lennata, kuid mingi inff liikus vahepeal, et hea, kui öösel kell kakski minema saab.

Ega seal Türgis ongi liiga palav praegu. Nautige seda lahedat jahedust kuniks veel saate:))) ok irõonia..... loodetavasti saate varsti lennukile.

tõenäoliselt pakuvad nad teile mingit odavat ekskursiooni pika ootamise eest

Tõesti jube! Ja homne Antalya juba 3 tundi hilineb... samuti Lithuanian Airlines. Endal järgmine nädal Türgi reis ees...

on see, et ajakirjandus vaikib... Iiga kord on vähemalt 10 tunnine hilinemine olnud kõikides lehtedes. Nüüd aga täielik vaikus. Kas Tezil on nii palju võimu et on ajakirjanikud ära ostnud?

Kas kellegile kompenseeriti ka midagi selle kaotsiläinud aja asemele?