The Blue Water hotell Sri Lankal

Plaan minna märtsi keskel perega Sri Lankale puhkama. Kuna soovisime head hotelli, pakuti meile viie tärnikat The Blue Water. Meie perele meeldivad heatasemelised hotellid, siis minu küsimus olekski, kas on keegi selles hotellis ööbinud ja millised on kogemused? Kas teenindus on hea ja kuidas on seal sportimisvõimalustega. Kas hotell on ka ülerahvastatud? Tänud ette vastajaile.

Isiklikult ma seal käinud ei ole. Aga kui Blue Wateri kodukat vaadata siis selle põhjal otsustades - kui halb see hotell ikka olla saab? IMHO ei ole mõtet Sri Lankale minna selleks, et oma aeg raisata luksushotelli territooriumil. Samahästi võib minna Egiptusesse mingisse peenemasse hotelli. Seega - kui te juba kulutate selle märkimisväärse summa, et Sri Lankale jõuda, siis kindlasti ei tasu oma vähest puhkuseaega veeta ööbimiskoha seinte vahel. Sri lanka võlu on ikkagi teemägedes ja loodusparkides, väikestes külades, mägedes ja erinevates puutumatutes randades.

Aitäh Sulle Arvo kommentaaride eest, aga kes ütles, et me veedame oma vähest puhkuseaega ainult ööbimiskoha seinte vahel. Kõik riigid kus me perega viibinud oleme (kaasaarvatud Egiptus oma väga udupeene hotelli Hyatt Regency Resort-ga, kus sai ööbitud), on alati põhjalikult risti rästi läbi käidud. Minuarust heas hotellis puhkamine ja maaga tutvumine- üks ei välista ju teist. Oskame nautida nii maaga tutvumist kui ka head hotelli. Olen tähele pannud, et siin foorumites vastajad ei valda alati teemat ega vasta otseselt küsimusele mida inimene esitab. Minu küsimus oli ju The Blue Water hotellitaseme kohta. Sellegipoolest ära muretse Arvo ega ka Indigo, kindlasti tutvume teemägedega,loodusparkide, väikeste külade ja puutumatute randadega.

Noo, mul on väga hea meel et te hotelli territooriumilt ikka välja ka tulete ja maaga tutvust teete :) Vabandan, kui mu kommentaar liiga sarkastiline tundus kuid teie küsimusepüstitusest jäi tõesti mulje, et kavatsete end Blue Waterisse vähemalt paariks nädalaks sisse seada. Siiski juhiksin tähelepanu sellele, et saarel ringiliikumie võib olla aeganõudev. Google Mapsist teie hotelli asukohta vaadates ja oma reisi meenutades pakun, et hotellist Colombosse on teil umbes 1h ja Gallesse 2 h. Kandysse ja Nuwara Eliya kanti aga ilmselt peaaegu päevateekond, Dambullasse ja Sigryasse veelgi enam. Seega - nii ehk naa peate teisi majutuskohti ka otsima, kui tahate SL peamiste vaatamisväärsustega tutvust teha.

Aga miks valida siis tundmatu nimi, usun et Sri Lankal on võimalik valida ka mõni üldtuntud hotellikett koos oma teada-tuntud tasemega (ei viitsi googeldama hakata).

Seame ennast The Blue Waterisse sisse isegi arvatavasti neljaks nädalaks. Nii et selle aja jooksul jõuame külastada enam - vähem tervet saart (oleme ka varem Sri Lankal käinud). Marsruut on juba paika pandud, mida külastame ja ka kohalik giid- taksojuht olemas.

Uuri välja, kui Sind jubedalt selle hotelli tärnide arv huvitab.

Berger pakub sedasama hotelli. Väidad, et Sri Lankal on 2 ühe nimega hotelli? Googeldamisel on leitav vaid Wadduwa oma... Nii, et ju see 5 tärni on siis top secret koht.

Kordan veel, küsimus oli, kas keegi on selles hotellis ööbinud ja millised kogemused?

Ma üritan sind suunata selleni, et kõik ei ole kuld, mis särab...

Ma ei saanud rahu ja viskasin pilgu peale, et mis need leedukad siis kokku lubavad. Mitte kõik neist ei luba 5 tärni http://www.toptravel.lt/viesbuciai/sri-lanka/sri-lanka/blue-water-hotel/ ja kommentaari saad ka sellelt lehelt kätte.

Ma saan aru kyll, et sinu kysimus ei olnud hotelli tarnide kohta, aga sa ise lahmisid kysimuse sees, et lahed viie tarnikasse. Kahjuks soovitan soojalt kontrollida sulle lubatud hotelli olemasu, sest on olemas 3pluss tarni selle nimeline, mitte 5. See info siin Tripis on sulle heast sydamest, mitte sinu mahategemiseks. Soovitan vahel ka teisi inimesi kuulata, kui sa ise ei saa, voi ei oska nii palju googeldada.

Õpi kassikene viisakust. Mis teha kõigile pole seda antud.Ma ei ole midagi lahminud, vaid küsisin viisakalt.

Pontu, lihtsalt omast elukogemusest - Aasia ja Euroopa tärnid ei ole sageli võrreldavad. Olen ise Sri Lankal paar nädalat veetnud, täiesti korralikus 4 tärni hotellis, teadsin ette, mis mind seal ootab ja kõik oli väga ok (kusjuures mitte kaugel sinu hotellist).

Kui Hea Kurimoor viitab, et hotell on kolm tärni, siis millest selline reaktsioon? Või kui Kass1 viitab Pontu puudustele suhtlemisel, siis on ta ebaviisakas ning kibestunud, kade ka veel peale selle. Arvan, et foorum on suhtlemise koht ning igal inimesel peab olema võime teisi tolereerida. Ka sinul Pontu!

Tänud kõigile, kes jagasid minuga OMA kogemusi teemal hotell The Blue Water. Väga paljud, kes minu küsimustele vastasid!!! on külastanud seda hotelli. Sina tundmatu, püüa ise tolereerida ja ära võta sõna kui pole midagi vajalikku öelda.

*itsitab vaikselt ja mõtleb, et issanda loomaaed on ikka üllatavalt lai...

Pontu, lendad sa ikka esimeses klassis või pean ma sinus pettuma?