trip-krainetrip-ukraine-dark
Tiger Temple

Jaanuari alguses on Taisse minek. Kas keegi on külastanud Kanchanaburis asuvat Tiger Temple-it? Millised on kogemused? Kodulehel ringi vaadates tundus olevat huvitav koht. Maili teel suhtlesin ka nendega, kuid lõpptulemusena ma ei saanudki konkreetset hinda teada enda kokku pandud nii-öelda ekskursioonile. Jagage kogemusi, kes käinud.

Mina käisin seal oktoobri alguses ja jäin väga rahule. Sissepääs on 500. Seal saad lasta end pildistada kümnete tiigritega, jalutada neid ning hiljem veel pilte teha magavate tiiritega. 1000 lisaraha eest saad teha "erilise" pildi, kus tiigri pea on su süles. Teine võimalus on tiigri poegi toita, pesta ja nendega mängida (ka ekstra 1000). Soovitan minna küllaltki vara - algusesks öeldi vist kuskil 13, aga tegelikult oleks siis liiga hilja olnud...11 oleks hea aeg.

Kui ma ei eksi, siis seal samas templis käidi Amazing Race 1. hooajal, nii et tsekka see hooaeg üle.

Me alles hiljuti käisime seal. Sissepääs jah 500 bahti ning tasus ennast igati ära. Sinna on võimalik minna kas siis hommikul, lõunal või õhtul. Hommikuti saab sööta tiigreid, mängida nendega ning treenida neid-siis hind ka kallim(oli ehk 4500 bahti). Lõunal, kui nad on juba söödetud ja mängitatud ning neil on uneaeg siis nad on sellised rahulikd, kui mitte öelda lojud(meie käisime siis) Sai teha pilte tiigritega, tehti ka päris palju ning oli ka võimalus lasta teha sellist pilti, kus tiigri pea sinu põlvedel, maksis vist 1000 bahti. Ja õhtuti oli vist jälle söötmine ja mängimine nendega. Õhtuti ja hommikuti pidid grupid väikesed olema, täpselt ei mäleta aga ehk kuni 15 inimest. Kui tahad seiklust, siis kas hommikul või õhtul, kui aga lihtsalt neid silitada ja pildistada koos nendega siis lõunal. Seal kohapeal on ka stend kus täpsemalt nendest aegadest kirjas ning mis siis toimub. Kuna see tempel, siis seelik/püksid peavad põlvedest allapoole ulatuma ning õlad olema kaetud.

Aitäh info eest. Mind ausaltöeldes ajaski segadusse see, et kodulehel olid kirjas ainult valmis ekskursioonipaketid, kus väikeste tiigritega mängimine sees oli. Samas oli ka kirjas, et tiigrite söötmine maksab eraldi 1500 bahti (kui ma õigesti aru sain) ja seda saab lisada igale ekskursioonipaketile. Kuna me aga ei soovi neid pakette koos lõunasöökide ja muude vaatamisväärsustega võtta, mis kodulehel ning kirjavahetusest nendega sain ma aru, et võib küll ise paketi kokku panna, kuid kui konkreetset hinda küsisin, siis jäi kirjavahetus katki. Aga kas ma saan õigesti aru, et kui ma lähen millalgi lõuna paiku, siis polegi mingit varianti väikeste tiigritega mängimiseks? . . . !

Lõunal ei saa ühegi tiigriga mängida, kuna nad söödetud ja neil une aeg...

Meie võtsime endale kohaliku tüübi giidiks, ning jõudsime sinna kusagil 13.30 ja oli igati ok aeg.

Mina käisin õhtul, vahetult enne templi sulgemist. Rahvast oli kõvasti, pildistamiseks vonkles pikk järjekord. Tegelikult ei erine seal nn 500 bahtise tavapileti eest nähtu sugugi tsirkuses või loomaaias nähtust. On ainult lootus, et sinu piletiraha läheb heaks otstarbeks. Loomaaiaelamuse vältimiseks julgen soovitada kallimat paketti, mis lubab loomadega vahetumat kontakti.