Tokyosse

Tere,

Kuidas saaks Tallinnast soodsalt Tokyosse? Plaanin sõita septembri keskel ja kas on veel võimalus, et Finnair teeb selliseks ajaks mingi hea pakkumise? Kas keegi on äkki odavlennuga sinna sõitnud?

Soodsalt saab nii, et võltsid boardingpassi. :))) Euroopa odavlennufirmad ei tee kontinentidevahelisi lendusid.

Soovitaks heita pilku ka Finnairi Nagoya ja Osaka pakkumiste peale. Ja/või algusega Vantaalt. Soodukaid eriti Nagoyasse on rohkem. Tokyo sealt vaid paaritunnise rongisõidu kaugusel.

Märkus. Reeglina Finnair 4 kuud ette soodukaid ei tee. (Kuigi see pole absoluutne reegel.)

Tõesti ei ole vahet, kas lendad Tokyosse, Osakasse või Nagoyasse. Rongiliiklus Jaapanis on nii kiire, et tunni - kahe pärast oled soovitud linnas. Usun, et Finnairi senised sooduspakkumised 6900 EEK Nagoyasse on odavaim.

maksad rongipileti eest ka päris korralikult, mitte 100-200 EEK, vaid pigem 1000 EEK üks ots.

1\ Rong kahtlemata maksab (Snoop'i suurusjärk õige), aga reeglina on soodukas Nagoyasse rohkem kui paartuhat EEK odavam, kui lennukipilet Tokyosse.

2\ Loomulikult tuleks seejuures lähtuda konkreetsest olukorrast/tarvidusest. Näiteks kui Tokyo ei peaks olema reisi ainus sihtpunkt, siis tuleb rongipiletid niigi eelarvesse arvestada.

3\ Lisaks võib esmakordsel kylastusel shinkansen-rongisõitu vaatamisväärsus-atraktsioonina võtta, mis kulutatud raha ka väärt on.

Lendasin tagasi Nagoyast 29.aprill ja Finnairi lend oli pooltühi. Lootust on, et kui Finnair tahab täituvust suurendada siis tehakse veel soodukaid.

Aga kui palju maksab ikkagi üks edasi-tagasi pilet tokyosse,kuni 25 aastasele?

Hind sõltub ka sellest, kuna lennata tahad?

Tallinn-Helsingi-Tokyo-Helsigi-Tallinn 11649 EEK

The price is for a return trip. Minimum stay is the night between Saturday and Sunday or 6 nights. Maximum stay is 3 months. Child discount 25 % for children between 2-11 years. Infant (under 2 years) discount 90 %, travelling without a reserved seat. No changes permitted. Non-refundable. Limited availability

Kui soodsalt, soovitan vaese inimese reisi. Häälega Koidula piiripunkti, jala Petseri, kohaliku bussiga Pihkva, üldvagunis Moskva. Moskva-Vladivastok on kallis liin. Odavam on sõita lühikeste juppidena ja rongidega, kus on üldvagun. Kahe nädalaga oled Vladivastokis. Sealt laevaga Jaapani. Kui Jaapani otse ei saa, siis otse või läbi Põhja-Korea Lõuna-Koreasse ja sealt on kindlasti laevaühendus Jaapaniga.

Liinilendudel ei ole viimase hetke pakkumisi ja jäädes ootama sooduspakkumisi, võid maksta märgatavalt rohkem. Uuri eelmiste aastate andmeid ja vaata kuhu ja millal on tehtud sooduspakkumisi. Samuti tunne huvi lennufirmade asutamisaasa vastu. Kui mõnel firmal on tulemas ümmargune aastapäev, on oodata odavamaid pakkumisi.