Transiit läbi Frankfurdi

Tere. 

Palun infot.  Kas Frankfurdis vahemaandudes ja vaid transiit tsoonis olles on vajalik samuti mingi vorm täita ? 

Ette tänades, 

Kaur

0
0

Pigem mitte. Eesti on hetkel "high-risk".

Travellers who have visited ahigh-risk area or area of variant of concernin the last ten days must register atwww.einreiseanmeldung.debefore arriving in Germany and carry proof of registration with them upon entry. Exemptions to this registration requirement apply in particular to persons who

  • have only passed through a high-risk area or area of variant of concern without a stopover,
  • are only passing through Germany, or
  • in the case of border traffic: persons who have spent less than 24 hours in a high-risk area oder area of variant of concern or are only entering Germany for a period of up to 24 hours.
0
0

Reisi targalt lehelt:

Transiit läbi Saksamaa Eestisse: transiitreisijatele kehtivad alates 6 eluaastast üldised riiki sisenemise tingimused (vaktsineeritud, läbipõdenud või testitud). Transiitreisijatele ei rakendu aga liikumispiirang ja neil ei tule esitada elektroonilist registreerimisvormi. Vajadusel tuleb olla valmis transiidi eesmärgi tõendamiseks (edasisõidupiletid, broneeringud jms). Küsimuste korral soovitame täpsustada tingimusi enda lennufirma või vastava Saksa lennujaama liidupolitsei (Bundespolizei) esindusega.

0
0

Tänan infot eest. 

Kaur

0
0

Mul endal on väheke samasugune küsimus. Kui ma kuu aja pärast Mehhikost läbi Frankfurdi tagasi tulen (isegi terminali ei pea vahetama) - Kas siis on võimalus, et sakslased tahavad näha lisaks vaktsineerituse koodile (mis mul sel ajal veel kehtib) näha ka negatiivset testi ?

0
0

Hetkel ei taha. Kuu aja pärast ei tea.

0
0

Lendame Tallinn-Frankfurt-Dubai. Kas 10 a on vaja teha test?

0
0

6. eluaastast peab olema tõend ette näidata - kas siis vaktsineerimine, läbipõdemine või test.

0
0

Tähelepanu ka sellel, et läbipõdemine ei kehti mitte 180, vaid 90 päeva.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased