Tripi kasutajamugavus: postitusele sihtkoht või teema juurde

Foorumi tegijatele:

Kas poleks mõttekas, kui postituste nimekirja juures kuvataks ka sihtkoht või teema. Mitte alles siis kui konkreetse threadi avad. Aitaks oluliselt lihtsustada orienteerumist. Või kuidas?

Lihtsalt ettepanek... :))

Vaata ja imesta, kui operatiivselt asi toimib.

Tänud :))

See oli nüüd üks hea ettepanek. Teinekord on tõesti tasulises internetikohvikus kaart viimaseid minuteid tiksumas...sellistel puhkudel on tõeliselt hea. Nii leiab ka ennast huvitava kiiremini ülesse.

Vaatan, et siin tripis kuidagi kõik asjad laabuvad kiiresti...peaks mõned enda soovid ka vist foorumisse panema...nagu võluväel (Kristjani võluvägi) lähevad kiiresti täide. Hi-hii! ;)


Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.

Loomulikult saatke oma soovid, Tripis saaks umbes 10000 asja teha kasutajamugavuse tõstmiseks. Lähiajal ongi väike uuenduskuur plaanis, loodetavast saab kõik soovid ka realiseeritud.

Minu jaoks kõikse tüütum asi tundub hetkel see, et kui mingile postitusele vastad, siis seal on ainult algne postitus näha. Samas kui jutt on teemast eemale nihkunud või mingil muul põhjusel oleks ikka hea näha just viimaseid postitusi ka. Näiteks kõige üleval on algne post, millele vastad, ja siis tulevad viimati lisamise järjekorras kõik teised selle threadi postitused. Nii saab kõike neid näha kui vastust kribad.

Jah, jah, suured muutused lühikese ajaga! Hämmastav! Ja kui juba lubati soovida, siis oleks ka üks pisike palve: Kas oleks võimalik, et foorumi kujundust liiga palju ei muudetaks? Et ei muutuks kribuks-krabuks? Eriti palun kirja suurust mitte väiksemaks muuta nagu see on mõningates foorumites...:-(. Imepeen kiri paneb pea valutama.:-( Loodan, et mu soovid liiga tagurlikud ei olnud! ;-)

Tervitades,

Kaerahelves


You know the way to Mordor.You have been there before.Take us to the Black Gate!

raskelt lahe et asjad sellise kiirusega käivad;)

aga see et viimane postitus algusesse panna see oleks kah tore idee ;)

aga see et viimane postitus algusesse panna see oleks kah tore idee ;)

Mida sa nüüd postituse all mõtled? Kas kommentaare või uut teemat? (teemad on need, mis ilmuva foorumi esiküljele).

Kommentaarid ilmuvad teema järele selles järjekorras, kuidas nad kirjutatakse, mida uuem, seda allpool - et säiliks loogiline lugemissuund. Võib alati ka vastupidi panna, kui soovi on. Minuarust on hetkejärjekord loogiline ja ka enamus teised saidid kasutavad ka sellist järjekorda.

Teemad ilmuvad foorumi esiküljele selle järgi, millist teemat on viimati kommenteeritud - nii ei vaju teemad kiiresti "alla" ja "ulbivad" foorumi ülaosas, niikaua kui enam kellelgi enam miskit öelda pole :)

Teine alternatiiv oleks panna teemad selles järjekorras, nagu nad lisati - kommentaarid ei tuleks üldse arvesse. Nii töötas foorum vanasti.

...jätta ikka need järjekorrad nii nagu nad praegu on. Nii on kõige loogilisem ja atraktiivsem! Teistpidiste järjekordade puhul jääksid osad kirjutised ära niiöelda soppidesse, kust ei viitsi neid keegi lugeda. Seepeale ei pruugi uue kommentaari lisaja täpselt aru saada kogu teema kontekstist ning tema kommentaar võib veidrana mõjuda.

Tervitades,

Kaerahelves


You know the way to Mordor.You have been there before.Take us to the Black Gate!

Pooldan Rebaseonu mõtet. Kui hakkad kommentaari lisama siis võiks lisaks algsele postitusele kõik ülejäänud ka korraga näha olla.