Tšehhi raha?

Ma lähen alles küll 18.08.088sõidan) Praha poole teele sõbranna paps viib ära ja tagasi tule 24.08.088tagasi kodumaal). Ehk sis olen Prahas 20.08.08-22.08.08! Mittme ,Tšehhi korrniga seal hakkana saab! Ööbimise eest on ettemaks osaliselt tehtud 10% ja ülejäänud maksan seal! Kaasa vtan 4000. Tšehhi krooni! Kas see on piisav summa? Kui palju on keegi kaasa võtnud ja kas sellest on piisanud!

Mis hinnaga ööbimise broneerisid?

Ma bronnisin 800.-Tšehi krooni 2.ööd üheses toas! Maksin ettemaksu 80.-Tšehhi krooni ära ja kohapeal pean maksma veel 720.-Tšehhi krooni! Ja järgi jääb siis 3280.-Tšehhi krooni! Kas selle rahaga saab hakkama? Ja ma võtan Eestist veel midagi kiirnuudleid ja kartuliputrusid kaasa mida müüakse topsides! Kohapealt plaanin vaid osta siaa,piima,võid ja vorsti ning juustu!

Ära koorma ennast igasugu sodi tarimisega, Praha on odavam, kui TALLINN. Käi ikka korralikult söömas:) Head reisi!

Ma ei käi väljas söömas! Kuna ma eelistan kiirnuudleid ja neid putrusid! Ma olen alati kaasa võtnud kui olen kusagil olnud! Tavaliselt poest ikka ostan ma saia,piima,vorsti ja võid! Sest ma alati eelistan reisida nii! Kuna kui kõht tühi saab niisama ka kiirnuudleid krõbistada!

Muusika, ole nii armas, ja loobu möttetute hyyumärkide kasutamisest.

Millega tegeled seal? Sellest sõltubki, kui palju vaja läheb... Kui kohapeal süüa kuskil väljas ei kavatse, siis ju ei kulugi peaaegu millegi peale (v.a siis see, mis sa mainisid juba).

Ma plaanin käia seal fotokas näpus kindlasti ja teha pilte vaatamisväärsustes, tahaks ära käia tehnika- ja kunstimuuseumis ning kusagil rannas ujuda,kinke osta!!! Ja võib olla mingi hilbu endale osta! Aga jh poes või turult ostan endale süüa ööbimispaika!

Bussireis Tšehhi Tere, selline mure, et lähen esimest korda üldse välismaale, võitsin reisi Tšehhi! Mure selles, et ei tea palju ma peaks raha kaasa võtma, olen Tšehhis kohapeal 5 päeva, et kuda seal on? Ei taha shopelda vaid lihtsalt mõnda suveniiri osta ja vahepeal ka süüa! Mida oskate soovitada söögi kohti ja poode ja kas 2500 Tšehhi krooni 5 päevaks on vähe või palju? Lähen ise mudu Karlovy Vary!

Mina arvan,et sellest rahast täiesti piisab

1 euri ees saab seal kaks väga head 6lut või kolm head õlut või 5 säästu tüüpi õlut. Nii et otsusta ise, kumba sa jood!

Kaardimaksed on suht vähestes kohtades, parem vaheta kohe Eestis kroonid kaasa. Normaalset kurssi andis kohapeal tükk aega otsida. Koorivad nii, et vähe pole.