Türgi.

Tere. Mul on ostetud kaks lendu, eraldi piletite peal, Tallinn-Istabul ja Istanbul-Gazipaşa lennud, Istanbuli ja Gazipaşa lendude vahe on 1.45 , mõlema lennu operaatooriks on Turkish Airlines, huvitav kas äraantav pagas läheb Tallinnast Gazipaşa lennujaama? Ja kas see 1.45 on ikka piisav aeg, et jõuda ühelt lennult teisele? Tänan!

Ikka saab lõpp-punkti pagasi saata kui lennujaamas check-in lauas ütled.

Atatürk lennujaam on küll hiiglaslik, aga kui lennuk ei hiline, siis jõuab kindlasti.

1
0

Olen marsruuti lennanud paar korda, jõudmisega pole raskust. Pagasi osas ei tea - ise ära ei anna ja piletid ka alati koos ostetud.

0
0

Pagas läheb otse sihtpunkti, aga ega väga palju aega pole tõesti, kui lennuk hilineb tuleks kindlasti kasutada otseteed kohalikku lennujaama st näidata piletit ja nad juhataad lühemat teed

0
0

ei saa nii väga kindel olla,et jouad!,oleneb sellest,kuidas suudad väljuda passikontrollist,pikk maa kaia,palju rahvast passikontrollis. Endal kurb kogemus,kus joudsin lennukile 15 min.enne lendu,aga pabistamist,oi oi,mis moodi!

0
0

Tere! Ei tahaks ka põhjendamatut ärevust tekitada, kuid näiteks suvel marsruudil Tallinn-Istanbul-Izmir lennates jäi kõigepealt siit väljuv lend hiljaks.

Kui algul oli tundunud, et Istanbulis ümberistumiseks aega maa ja ilm, nägi see lõpuks välja nii, et maandusime 10 minutit enne järgmise lennu väljumist, tegime kiirjooksu kohaliku terminali suunas (küsi kindlasti lennujaama töötajatelt juhatust kiirpassikontrolli, kuhu pääsevad need, kel vähem kui tund aega) ja loomulikult jäime maha.

Keegi sind spetsiaalselt seal ootama ei hakka ka siis, kui lennud on samal piletil, ütleb minu korduv kogemus.

Aga on ka täiesti arvestatav võimalus, et kõik läheb sujuvalt ja jõuad kenasti.

Kadri

0
0

to kadriv Kuidas sinuga edasi toimiti, kui lennud olid samal piletil?

0
0

Kui pagasi suudad lõpp-punkti checkida, ei ole probleeme.

0
0

ei taha kedagi hirmutada,aga olen ise kaks korda läbinud selle kiir passikontrolli,aga seal on ainult kaks väravat ja selle kaudu tuuakse lisaks veel ratastoolis invaliidid oma peredega,ikka 2..3..4....5 inimest kaasas,nende vormistamine votab aega,oled juba 3..4 s inimene enne väravat,ja siis tuleb tuleb ametnik järjekordse ratastooliga reisija oma kaaskonnaga,ja nii edasi kogu aeg....pyyad kyll juba nahaalselt okupeerida varava esise,aga ikka ....sorry,midagi tyrgi leeles ja jälle eelistatud ratastoolid,koos pagasiga loomulikult....närvipinge oli ikka kõva ja kui saad lopuks sealt minema,siis jälle jooksuga oma lennuvärava poole. lennuk loomulikult ootama ei jää,hyytakse läbi mõgafoni 4..5 korda ja siis saabub ....vaikus! ise soidan viimasel ajal sydaõisese lennukiga Gazipasasse,väljub kuskil 01.00 paiku.

0
0

to maree See osa oli lihtne: saadeti tagasi Turkish Airlines'i check-in'i lettide juurde ning seal piisas selgitusest, et lennuk hilnes ja jäime jätkureisist maha. Anti midagi küsimata uued piletid. Istanbuli ja Izmiri vahel on õnneks ka hilistel tundidel mitmeid lende, nii et kokkuvõttes pidime oma uut lendu vaid ca kaks tundi ootama.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased