TUI Baltic.-ga Türki?

Palun kiitke või kiruge, kellel on kogemusi reisikorraldajaga TUI Baltic.

Reisikorraldaja peaks ok olema,neil häid viimase hetke pakkumisi võrreldes hetkel nova ja teziga nt,tuttavad on käinud ja kõik sujunud.

Pakkumised ahvatlevad mindki aga kahjuks ei julge ma oma jalga onurairi logude peale tõsta. Väga halva tagasisidega lennufirma,vanad lennukid,seest päevinäinud jne,vist hullemgi,kui smartlynx.
Ei teagi,kas hea hinna pärast riskida või ei.
Kes lendamist eriti ei pelga ja külma kõhuga võtab,siis neile võib ilmselt soovitada küll.
Reisikorraldaja on seega täitsa ok,valiksid parema vedaja oleks veel parem,aga ilmselt sellest tõuseks ka hinnad kohe kopsti.

Käisime TUI korraldusel augustis Türgis. Korraldamise kohapealt mingeid etteheiteid ei ole. Nagu kõik teisedki, ega nendel mingit vahet ei ole. Olen kõigiga reisinud, Nova, TEZ ja Aurinko. Mis puudutab Onurair-i, siis sellega oli tagasilööki. Lend Türki hilines 12h. See lennuk mis pidi lennutama meid Antalya-sse siia lennul tegi maandumise rikke tõttu Ukrainas. Üritati seda parandada aga vist ei õnnestunud ja siis saadeti Istanbulist uus lennuk Tallinnasse.  Aga siiski kiitus, et asenduslennuki saadeti teele juba ca 18 ajal. Kuna vahemaad ju suured, Istanbul-Ukraina ja sealt Tallinn, siis lennuk jõudiski meieni kell 1 öösel ( 13.30 asemel). Lennupark suht vana neil ca 20 vanad Airbus-id 321-d on ka üks tutikas 321, mis on ka Tallinna liinil käinud. Vanus lennuki sisemusel on ikka oma jälje jätnud, aga ei midagi hullu. Olen ka noorematega lennanud mis on hullemas seisus. Tagasilennul oli hoopis alltöövõtja palgatud :) Holiday Europe l/k lennuk natuke noorem aga salong täitsa viisakas. Kokkuvõttes,  minu arvates midagi hullu ei ole.

Tui väga rahul Türgi poolsete esindajatega. Polnud ka nii pealetükkivad kui Tez omad.