TUI lendude käsipagas 5kg

Paljud on lennanud Helsingist TUIga, kas kaalutakse seda närust 5 kilo? Või saab ka 7-8 peale? Easy küll enam ei kaalu, vähemalt minu kogemuste põhjal. Kuigi minek on Mauritiusele, koos foto varustusega jääb 5 kg nats väheks..

Pole kunagi näinud, et kusagil normaalse suurusega käsipagasit kaalutaks, pigem odavlennufirmad möödavad mahtuvust etteantud möötudesse. Seega ei tundu just tõenäoline. Kui koos kaaslasega, võite teha nii, et pange rasked ja väikesed asjad ühte ja suured ja kerged teise :D

Mina olen lennanud päris palju Tui ga ning 50/50 kaaluvad ja ei kaalu :) Olime Mehhikos ja suutsin muidugi sattuda mingisse superodavasse outleti ning kuhjasin oma kohvri punni (22 kg) ja Cancuni lennujaamas löödi kaalule muidugi tegin siis ônnetut nägu ja ütlesin , et soomest siia lennates ei urisenud keegi ning lennule ma sain oma kohvriga ilma lisatasu maksmata

Robinimema, jutt ei käi ju siin pagasist, 2 täiesti erinevat asja, sest pagas läheb ju alati kaalu pealt läbi.

Kas 5 kilo on kõigil TUI lendudel? Ja siis veel lisaks näiteks arvuti/seljakott?

Ise olen korra kasutanud TUI teenuseid ja siis ei näinud küll, et kellegi käsipagasit oleks mõõdetud või kaalutud.

Norsu ma peangi silmas käsipagasit

Robiniema, Kuidas sul õnnestus oma 22 kg kaaluv käsipagas salongi tirida. Kuidas sa kohvri veel ülesse riiulisse said? Huvitav-huvitav.

päike12 , kui reisid aastast pool aega , siis õpid nii mõndagi ja musklid kohvri vedamisest ka kasvavad :)

no kui käsipagas oli 22 kg, siis tuleb ainult konstateerida, et selliste inimeste pärast normaalseid inimesi peedistataksegi. Sama ka odavlennufirmade puhul, üritatakse ikka megasuurte ja mitme kohvriga lennukile minna ja tihti õnnestub ka.

Ma usun, et minust on tunduvalt hullemaid reisijaid , sest selline ülekaal käsipagasis on mul küll tegelikult olnud vaid korra . Kui reisilt tulles läheb mul äraantava pagasi kaal üle , siis maksan ma selle kinni ning lennufirma saab ka vorsti leivale ;) Ärgem olgem nii sapised siin Päikest ja seiklusrohkeid reise kôigile

ma ei ole sapine, konstateerin vaid fakti. Loomulikult on lennufirmadel siin endal ka süü, sest näiteks sellesamal TUI l on pagas ikka mõttetult kallis.
PS Robiniema, ei tasu kohe isklikult võtta, aga kohvrid millega ikka vahel odavlennufirmade salongi ronitakse, on ikka ulme:)

Robiniema. Käsipagasi mõõtu kohvrisse, laduda 22kg. No ma ei tea aga riietest, jalanõudest küll sellist kaalu täis ei saa. Mis outlet see oli kas hantlite?

Ma arvasin , et siin on väheke soliidsem rahvas , aga ei nagu ôhtulehe artiklite andunud kommenteerijad Kirjutasin vaid ühest väikesest seigast ja teatud indiviidid keeravad end sôlme selle peale

Lisaks pagasi teemale, küsiks, et kuidas on istekohtadega kui neid ette ei osta. Hind on igatahes suht ulmeline, kui näiteks kahele edasi-tagasi võtta. Kas on keegi siit saatunud ka eraldi istuma? Välismaistest foorumitest olen lugenud, et isegi ette ostes on satutud ikkagi eraldi istuma, kuna TUI ei garanteeri midagi (see ka väikseses kirjas nende lehel).

TUI-ga ei tea,,aga kui Ryanairi või Easyjetile kohabroneeringut ei tee, siis toimub lennuki peale minekul üks suur tormijooks-kes ees , see mees.Ja pole mingi ime, et üks kaaslastest on sunnitud ühes lennuki otsas istuma, teine teises...

Mis käsipagasisse putub, siis olen ka ise mingi 18 kg -se kotiga sisse marssinud. Kott küll väike, aga tinaraske-raamatuid ja maiustusi täis. Ja nii maiustused kui ka raamatud on oi oi kui rasked!

Sirtsuk, kui Ryanil ja Easyl kohabroneeringut ei tee, määratakse sulle koht check in'i tehes automaatselt ja suvaliselt, ehk siis kõigil on pardakaardil kindel istekoht olemas. Tormijooks küll toimub, aga selle mõte jääb mulle segaseks.

Olen ise alati koha broneerinud ja tõesti ei oska õelda, kas chekis märgitaks mittebroneerijatele konkreetne koht või ei,aga selle nn. tormijooksu põhjuseks ei oska ma muud arvata, kui et istu esimesele "vabale kohale".Või on tegemist lihtsalt mitteintelligentsete inimestega,kel on võimalus bussipileti hinnaga euroopasse sõita?

See ei ole ainult Eesti ja ka mitte ainult odavlennukate probleem. Viimane kogemus Sofia-Heathrow BA'ga, kus kutsuti rahvas pardale ridade järgi, et asi paremini sujuks. Lennuki keskel olevad viis rida kutsuti viimasena, aga peale minu ootas kohusetundlikult oma järjekorda ainult veel üks tüüp.