Tulemaale Santiagost või BA-st?

On kellelgi kogemust, kuidas Tšiili lõunatippu kõige mõistlikum lennata oleks? Foorumeid kaevates on mõned väitnud, et veebist broneerides maksab välismaalasele lennupilet BA-st Ushuaiasse või El Calafatesse kaks korda nii palju kui mõnda Argentiina reisibüroo abi kasutades? Ja kui suur ettevõtmine on Carretera Austral jalgrattaga läbi sõita? Väga tore oleks kogemusi kuulda :)

päikest kn

Carretera Australi kohta uuri siit: http://www.bluemoon.ee/~ahti/carretera-austral2007/

0
0

Mul küll viie aasta tagune kogemus ja vaid Tšiilist. Kui piisavalt ette bronnida, siis olid LANChile hinnad väga mõistlikud. Usun, et kõige lihtsam on üritada netis bronne proovida. Seal kohapeal üritama hakkamine võib pigem tähendada esiteks kallimat hinda ning teiseks kuni paaripäevast viivitust. Kui Ushuaiasse BA-st viib, siis on vahe Tšiili poolega muidugi see, et Santiagost ei jõua sa veel otse Tulemaale, vaid Punta Arenasess, kust Porveniri (Tulemaa) läks otsepraam mälu järgi 2x päevas ning kui sa üritad nt. autoga saada, siis tuleb ka seal omakorda üsna vara ette bookida. Kohe igal juhul peale ei saa. Võib saada nt. järgmine või isegi ülejärgmine päev. Muidugi, kui lähed mingi tuuri või ühiskondliku transaga, siis on OK. Meie sõitsime oma renditud minibussiga seepeale jupp maad ida poole, kus on väina kitsaim koht ja praam käis vist ca iga paari tunni tagant. Porveniri aga me ei jõudnudki - sõitsime mujal ringi. Ushuaiasse lennates oled aga kohe n.ö. "kohal". Iseasi, kui aga tahad ka mandril miskit muud ette võtta. Siis ehk Punta Arenasest lihtsam. Sai veidi matkatud Torres del Paine rahvuspargis - Tšiili kõige vingem elamus. Aga sinnagi on Punta Arenasest ca. 400 km. Kindlasti soovitaks kusagile mägedesse ronida: Torres del Paine, Los Glaciares vms. See siis minu viie aasta tagune meenutus...

0
0

Mõte ongi TDP-sse paariks nädalaks matkama minna ja kõige lõunapoolsemast otsast alustada. Ehk uurin igasugu kohalesaamise variante. Tänud ka eelmise lingi eest. Väga huvitav lugemine!

0
0

Olete valinud väga põneva sihtkoha! Juhul, kui see teie plaanidesse mahub ja mulle ajaliselt sobib, ühineksin hea meelega. Olen N38, rännanud palju erinevates maades, viimased 8 aastat käinud igal aastal 2-3 nädalasel mägimatkal.

0
0

Olete valinud väga põneva sihtkoha! Juhul, kui see teie plaanidesse mahub ja mulle ajaliselt sobib, ühineksin hea meelega. Olen N38, rännanud palju erinevates maades, viimased 8 aastat käinud igal aastal 2-3 nädalasel mägimatkal.

0
0

selle kohta oli just viimases ekspressis seal reisiosas. äkki on abi, just jalgratastega jne.

0
0

Ekspress ei satu tihti kätte, aga kaevan eelmise siis üles :) N38 - ärge isiklikult võtke, aga ma olen reisikaaslaste suhtes küllalt valiv :) Harjunud oma tahtmist saama ja tegema, mis pähe tuleb. Üksi kolades on oma võlu ka juhuslikult kohatud "saatusekaaslastel". Mis muidugi ei tähenda, et huvitavate inimestega ei võiks teinekord midagi koos ette võtta!

0
0

Uurisin ka erinevaid variante lõunasse saamiseks ja siis osutus kõige mõistlikumaks Aerolinas Argentinasega BA-st Ushuaiasse lennata ja sealt edasi bussidega liigelda. Bronnisin Eestis olles ca kuu aega ette ja maksin 320 peesot (ca 1350 krooni) ühe otsa pileti eest. Southern Winds vist Tulemaale ei lenda ja Aerovias DAP jällegi ei lenda Patagooniast väljapoole Santiagosse ega BA-sse. LAN Chile oli minu meelest juba oluliselt kallim. Vt. ka http://www.hot.ee/patagoonia/tierra.html.

0
0

Palun infi kas keegi on Buenos Aireses liikunud Ezeiza lennuväljalt Jorge Newbery lennuväljale.Kas sõidab mingi buss nende vahel ja kui kaua võtab aega ühelt teisele sõit? Kas Aerolíneas Argentinas firma abistab oma reisijaid kes kasutavad erinevaid lennuvälju? Tänud teadjatele. koidu

0
0

Koidu, kui tahad infi ja nõuandeid Argentiina kohta, siis kirjuta [email protected]

0
0

Ezeizalt Buenos Airesesse sõitis Manuel Tienda Leon mikrobuss kuni San Martini väljakuni. Hind 35 ARS. Kesklinnast (Maipu tänav) taksoga Jorge Newberyle varahommikul 18 ARS. Vastupidises suunas keset päeva ja ummikutes 30 ARS, kesklinnast taksoga Ezeizale keskpäeval 80 ARS. Saab ka linnaliinibussiga, mis on oluliselt odavam, aga peab olema münte ja aega.

0
0

vaheline sõit on meile oluline just ajaliselt, hommikul kell 7 maandume Ez-s ja 10.40 läheb Jorgest lend kas see on küllalt varajane aeg, et sõita bussiga linna või võtta kohe takso? Kui te oskaks öelda ajakulu neil oma sõitudel? Tänud ikka.

0
0

EZE - kesklinn 35 - 50 min kas takso või mikrobussiga, sõltub liiklusest. Bussiga pisut üle tunni. Kesklinn - Newbery 15 - 30 min. Kahe lennuvälja vahel tuleks vähemalt tunniga arvestada, ja liinibussidega isegi 1,5 - 2.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased