Turgu Riias?

Kas keegi oskab soovitada turgu/kingapoodi Riias? Kesklinna poed ja suurte kaubanduskeskuste kingapoodide ketid on läbi käidud ja ei leidnud midagi sobivat, kaup igal pool sama.

Tänud ette.

Oleneb ju mida otsid. Kui Riia galeriist ka midagi ei leia, siis järelikult turule !

0
0

Riias bussijaama ja Stockmanni taga suur turg, kus müüakse lisaks toidule ka riideid ja muud kraami. Ei oska muidugi öelda, kuidas seal asjade kvaliteediga lood on. Riias on mitmes kaubanduskeskuses veel näiteks CCC kingapood, kus on üsna lai valik hea hinnaga jalanõusid.

1
0

tere riias ei tea, aga Leedus on väga head kingapoed, sealt saab suuri nr naistele ja ka meestele. https://batukalnas.com/parduotuves/ kahjuks on leht ainult leedukeelne.-

0
0

Riia keklinnas on tõepoolest suur turg. Olen seal käinud. Ma ei teagi kas meil Eestis on nii suurt turgu. Seal on mitu suurt halli, ning lisaks ka väljas päris suur ala. Igas hallis eri kaup. Ikka soovitan käia. Äkki leiate endale midagi sobivat.

0
0

Kui soov on jalatseid sügis/talve hooajaks muretseda, tasuks oodata 14 augustit kui avatakse ViaJurmala outletti linnak. Arvan, et avamise puhul võivad seal päris head hinnad olla.

0
0

Kas Eestis said jalanõud ots,et nii hirmus paanika?

0
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased