Eilatis koos lapsega turvaline?

Tere, kas keegi on käinud lähiajal Eilatis või minemas sinna?  Kas on turvaline sinna minna koos lapsega? Plaan minna veebruari lõpus. Kas keegi oskab soovitada ööbimist.

Tänud!

Jah, kindlasti turvaline, aga jube kallis. Oleneb mis hinnaklassis ööbimist soovid ja kus. Kui linnast natsa välja, siis Club in Eilat on suht mõistliku hinna, basseini ja korraliku hommikusöögiga.

0
0

Käisime paar nädalat tagasi, kaasas oli 7 a. poiss. Oli turvaline ja palju oli lastega peresid. Olime just soovitatud Club In hotellis linnast natuke väljas ja jäime väga rahule. Just poisile meeldis - bassein, korvpalli ja jalgpalliväljak, jõusaal õues. Bussiga nr 30 sai otse kohale (oli vist Almog Beachi peatus). Kui järgmine aasta saaks jälle sama soodsad lennuki piletid siis plaan taas minna

0
0

Käidud korra perega (2 eelkooliealist last) ja nüüd veebruari lõpus jälle minek, majutuse võtame ka seekord Amdar Holiday Apartments´ite valikust (oma intex-bassein terrassil, saavad lapsed sulistada), suured avarad 2 magamistoaga, rõdu või terrassiga korterid, asukoht keskusest ja rannast u 10 min jalutada. P.S Bookingu äpis hind tunduvalt soodsam. Minu meelest väga turvaline, isegi kaubanduskeskusesse ei saa ilma kotikontrolli ja metalliväravat läbimata.

0
0

Oleme praegu siin, on turvaline. 

Võtsime Club Hotel Eilat Resort, Convention &Spa. Mitu basseini, lastele eraldi madal ja väikese liumäega. 

Kahjuks suht lärmakas kuni kella 21-ni (elav muusika kõlaritest, Vegas Show ja veel mõni  lõbustus).  Praegu basseinid külmad, keegi neis ei uju. 

Üllatavalt kallis on siin jah. Käisime siin ka 2 aastat tagasi, aga ei mäleta, et nii kallis oleks olnud. 

Ainus odav asi on bussipilet lennujaamast linna (4.20 NIS ehk 1.10 eurot) .  Vanast lennujaamast sai tuldud taksoga 60 euroga.

0
0

 Club in Eilatis on külm bassein ja rand vajab korallipapusid. Jah, sama on ka Club Hotel Eilat Resort, Convention &Spa. Olime ka liumäega Leonardo club Eilatis - ikka külmad bassenid ning liumägesid st. ei taheta isegi tööle panna. 

 Soe väiksem bassein oli U Coral Beach club( ka Club in lähedal korallrannas). Seal on palju tegevusi lastele, toit kvaliteetne jne.

 Eilati oma rand kitsas, tasuliste lamamistoolidega ja üsna ebasobib väiksematele põnnidele. Välja arvatud Jordaania piirile lähemal kallitel hotellidel st. eelistan alati lastega hoopis Egiptuse poolele kobida...

 Kui vana laps Sul on? Mind häiris kõvasti, et linnapildis ja isegi mitte igas hotellis ei ole lastemänguväljakut.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased