Ubud infinity pool

Tere!

Kas keegi oskab soovitada mõnda villat Ubudis kus oleks infinity pool?

Päikest

Suksma :)

Kas teised basseinid pole head?

Tere,
meie läheme Amora Ubud Boutique Villas , Valley villa privaatbasseiniga. Tundub ilus vaade...

Meie eelarve külla kordades väiksem, aga eks sõltub ka eelistustest ja nõudmistest majutusele. Meie valisime hetkel selle: https://www.booking.com/hotel/id/alamdini-resort-ubud-ubud1.en-gb.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNYBGhCiAEBmAELwgEDYWJuyAEO2AEB6AEB-AELkgIBeagCBA;sid=4ed73013475c04d523cc850dcb3e28ad

Saime päris hea hinnaga sviidi. Ainus miinus on hetkel see, et seal kohapeal ei saa massaazi, kuid ümbruses pidi palju võimalusi olema.Kuna niikuinii viibime seal umbes 4 ööd, et edasi minna, siis alustuseks tundus hea valik :) Aga ikkagi käin silamd lahti ringi, et ehk midagi veel kuskil, kuid kõik vist üle käidud juba :D
Ega vist ise ka täpselt ei tea mida tahan :D

See tundub ka päris ok hotell.

Ise olin The Payogan Villas https://www.balipayoganresort.com/, äärmiselt ilusa territooriumiga hotell, pakub ka transfeeri Ubudi ja tagasi. Saab valida ka HB .
Julgen soovitada ka Santi Mandala Villat http://www.santimandalavilla.com/

Tervitused Bali saarelt, Ubudist!
Peatume ise The Sungu Resort and Spas: http://www.booking.com/Share-htEQY4
Ja võin vaid kiitvaid ja ülistavaid sõnu öelda selle hotelli kohta. Meil on oma privaatne bassein kahe maja peale. Lisaks veel suur bassein. Külastajaid on hetkel vähe ja vabalt võiks ka suure basseini võtta privaatseks :))
Ubudi keskusest on see mõnusa jalutuskäigu kaugusel (ca 1,2 km) ja öösel on vaikus ja rahu garanteeritud. Magame siin nagu beebid :)
Soovitan telefoni tõmmata app nimega Hotellook. See annab isegi soodsamaid hindu võrreldes bookinguga. Meil siin näiteks öö kahele koos hommikusöökidega maksis 44 eur.