Ümberistumine Amsterdamis -- erinevad piletid

Tere!

Sai Unitediga ostetud odavad piletid Nicaraguasse. Lennuajad Amsterdami ja Tallinna vahel klappisid kenasti seni kuni Nordica otsustas oma lennu tühistada. Nüüd küsimus, kui on kaks eri piletit ja pagas tuleb vahepeal välja võtta, siis kas on reaalne jõuda teisele lennule kolme tunniga? (Enne oli lendude vahe 5h, millega ei oleks isegi hilinemiste korral mingit probleemi tekkinud).

Houstonist jõuab United Amsterdami 8.15. Teine lend oleks SASiga 11.10 läbi Stockholmi Tallinna.

Kuna United ja SAS kuuluvad mõlemad Star Allianc'i, siis on ka väike võimalus, et saad pagasi Nicaraguast kuni Tallinnani saata. See eeldab tõenäoliselt tungivat nõudmist ja vajadusel kellegi tähtsama check-ini teenindaja kohale kutsumist. Ametlikult peaksid need süsteemid ilusti töötama.

Aitäh nõuande eest, vatse! Proovin seda!

On minul küll õnnestunud pagas otse saata erinevate piletitega. Ütlesin lihtsalt, et mu lõpp sihtkoht Tallinn ja tütarlaps ei küsinud midagi. Lend oli Miamist. Amsterdami puhul võib isegi terminalist väljumine ja uuesti sisenemine kiirem variant olla, kuna vahest on lennujaamas kahe tsooni vahel mega järjekord. Kolm tundi on muidugi päris pikk vahe.

Mul just vastupidi. Jaanuaris FLL-i lennates on Managua lennuni 2 tundi. Olen küll ainult käsipagasiga aga ennegi seal hirmsaid sabasid seistud.