Ümberistumine Londonis.

Tere,

Ümberistumine London Stansted. Vahe 3 tundi. Nagu aru saan tuleb korra lennujaamas väljuda. Endal olemas tõend läbipõdemise kohta ja  teisel prc test.  Kas on need piisavad või vaja veel midagi teha? 

Lennud eraldi piletitel. 

Tänades!

Ma oletan, et te pole vaktsineeritud? Sellisel juhul läbipõdemistõendist ei ole kasu, vajalik on test enne lendu. Sobib antigeeni test, millel on väiksem tundlikus ja väiksem tõenäosus pärast läbipõdemist positiivset tulemust näidata.

Vaktsineerimata reisijad peavad samuti ette ära broneerima Day2 ja Day8 testid. Transiitreisijatelt seda ei nõuta, aga et lennud on teil eraldi piletitel, siis sõltub check in'i töötaja suvast, kuidas ta asja tõlgendab ning ilma testibroneeringuta ei pruugita lennukile lasta. UK piirivalve üldjuhul probleemi ei näe.

Vaktsineeritud reisijatelt enne lendu testi ei nõuta, ette tuleb ära broneerida Day2 test. Taas sama jutt transiidi kohta.

PLFi peavad täitma kõik, ka siis kui viibite UKs vaid paar tundi.

0
0

Hei! Kas kellelgi on praegusel ajal kokkupuudet olnud? Veebruari alguses minek ja tulek UK ümberistumisega aga iseteenindusega, st et tuleb check-in uuesti teha. Kas see läheb ikka transiidina kirja, kui lennujaamast ei ole plaanis lahkuda (samas transiidialalt tuleb ju välja minna?).

0
0

Veebruar on koroona mõistes saja aasta pärast, mis siis võidakse nõuda, ei oska keegi öelda.

Hetkeseisuga on nii, et kui olete vaktsineeritud, siis tuleb täita ainult PLF, kus vastate eitavalt küsimustele isolatsioonikohustuse ja Day2 testi broneerimise kohta. Selgituseks valige landside transit. Ma ei ole uusimat varianti ise täitnud, seega küsimused võivad olla veidi muutunud.

Et lennud on eraldi piletitel, siis võib mõni innukas check in'i või väravatöötaja hakata ikkagi Day2 testi broneeringut nõudma. Sellisel juhul soovitan broneerida siit, maksab £12, minu teada hetkel odavaim variant.

Igaks juhuks veel hoiatuseks, et vaktsineerituks loetakse need, kel läbitud täiskuur (2xPfizer, Moderna või AZ või nende kombinatsioon või 1xJanssen), läbipõdemistõendeid UK ei tunnista.

3
0

Tänud, igasugune info abiks. Täiskuur mõlemal läbitud, sellega on OK, lihtsalt tahaks välistada igasugused võimalused mingiteks "agadeks" :)

0
0

Praegu võib kolm nädalat vabalt võtta ja teemat eirata, agasid peaks hakkama välistama veebruari alguses, kui on teada, mis reeglid siis kehtivad.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased