Uganda viisa

Tere,

Kas keegi on tegelenud viisa taotlemisega Ugandasse Eestis? Kuidas käib protsess juhul kui ei soovi kasutada reisifirmade abi?

Lihtsam on piiril viisa vormistada.

0
0

sain välisministeeriumist infot, et viisa vaja Taanist soetada mina isiklikult ei julge riskida piiri peal vormistamisega, aga puudub ka vastav kogemus.

UGANDA SAATKOND TAANIS Sofievej 15, 2900 Hellerup, Denmark Tel: +45-39-62 09 66 Faks: +45-39-61 01 48 E-post: [email protected] www.ugandaembassy.dk

infot kuidas asi käib saab netilehelt. kui koha peale minna ei taha/saa saab kasutada kullerfirmade abi dokumentide saatmiseks/kätte saamiseks. ühekordne viisa maksab 300DK, mitmekordne (6 kuud) 1200DK

0
0

Olime seal eelmisel talvel. Tegime viisa piiril. Ei mingit probleemi. Palju odavam ja pole vaja muud dokumenti kui pass. Piirivalvurid veel naersid, et polegi varem Eesti passi näinud. Maksis, kui ma ei eksi 5o usd. Läksime Keeniast ja liikusime edasi Tansaaniasse. Probleemi polnud.

0
0

tere, käisin ise märts-aprill'07, viisa vormistatakse piiril peale lennukilt mahatulemist, eesti kodanikule maksab 30$, ei mingisugust probleemi, ütled reisi eesmärgiks on fun&pleasure:)

0
0

ma ajasin kopenhaagenist oleva uganda saatkonna kaudu. aega vöttis vast 3-5 päeva!

0
0

Kas keegi on hiljuti teinud Uganda viisa?

Loen Taanis asuva saatkonna lehelt ja ka mujalt, et nüüd saab Ugandasse reisimiseks teha e-viisa (ametlik lehekülg: https://visas.immigration.go.ug/

Taanis asuva saatkonna viisainfo lehekülg saadab samuti e-viisa lehele (https://copenhagen.mofa.go.ug/data-smenu-14-Visa-Information.html)

Kas keegi on seda e-viisat hiljuti taotlenud ja kui kiiresti seda päriselus saab? Meil on Ugandasse minek 3 nädala pärast ja ilmselt peaksin selle lähiajal tegema.

0
0

Käin Ugandas aeg ajalt töö tõttu. 

- Piiril annad sullis dollareid (viimane kord vist sai kaardiga ka maksta isegi) ja viisa olemas. Lihtne

- Kindlasti peab olemas olema kollatõve pass. Muidu saad uue süsti piiril.

2
0

@ Sven Niidu

Tanud suured! Eeldan, et seega kohapeal tehes ei teki ka probleemi lennujaamas lennukile minnes (lendame Kopenhaagen - Istanbul - Entebbe, Turkish Airlines'iga)

Kas maksumus on piiril sama, mis see e-viisa? E-viisa kohta lugedes naen, et maksab 50 USD + 3% online payment surcharge.

0
0

Lendasin konkreetselt sama marsruuti (CPH-EBB) Turkishiga novembris ja ei olnud vähimatki probleemi Kopenhaagenis ega Istanbulis. Samamoodi hankisin viisa piirilt.
Viisa piirilt oli muuseas kiirem variant, kuna valdavalt läksid kõik tegelased eelvormistatud viisa järjekorda :D.
Maksumus piirilt oli 50USD.

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased