Ungari

Mida toredat soovitate vaadata Tokaj piirkonnas? Ja siis Slovakkias Košice-Prešov liinil.

to Reisijutud18

Toksi YouTube need paigad- saad igasugust toredust. YouTube-s kubiseb kõiksugustest vaatamisväärsustest. Ära ole laisk.

0
2

Valele inimesele vale soovitus. Ei ole laisk. Ma olen kõikvõimaliku turismiinfo järgi koostanud päris korraliku reisikava, mille sarnast pole võib-olla ka kõikidel reisikorraldajatel, aga....lisaks internetis leiduvale infole meeldivad mulle vahetud inimeste kogemused, sest igas paigas on oma rosinad, mis teevad reisi eriti nauditavaks.

4
0

Jah, nii see on. Reisibrošüürid ja teatmikud on üks, aga vahetu kogemus kohapealt hoopis teine. Need millest reisiteatmikud peaasjalikult ja põhjalikult kirjutavad ei pruugi sageli olla üldse kõige huvitavamad või enim väärt vaatamisväärsused. Eiffeli torn, Colosseum, Big Ben või Tower, rääkimata Pissivast Poisist Brüsselis ei ole neis linnades nr. 1 vaatamisväärsused.

Ja veidi haakuvalt - vaatasin hiljuti Tripadvisori Tallinna restoraniedetabelit, mis pehmelt öeldes võttis kulmu kergitama. Jah, mõnesse kohta mis esikümnes võiks ju vahel minna või üht-teist kaasa haarata, aga kindlasti pole need oma enamikus kohad mis esindaksid meie söögikohtade nö koorekihti, enamikus tegu nö tavakeskmikega. Ehk teisisõnu - kus on garantii et mujal maailmas on see teistmoodi. Ehk usaldaksin pigem ikkagi kohalike või kohal käinute soovitusi.

Konkreetselt nendes kohtades Ungaris ja Slovakkias ma ise kahjuks käinud pole. Seega soovitusi paraku jagada ei oska. Ma ise arvan et piirkonna eripärast tulenalt tunneksin vast enim huvi veinimõisate ja kohalike spade/termaalvete vastu. Aga kes reaalselt kohal käinud oskavad kindlasti head nõu anda.

2
0

KaljuSPA Miskolcis oli huvitav kogemus. barlangfurdo.hu

0
0

Tänan! Olen Ungaris rännanud mitmeid kordi erinevates paikades ja Miskolcis olen lastega nendes koobastes spaatanud. Tokaj piirkond pakub praegu huvi.

0
0

Prešovist üles jääb Bardejov, kus on omapärane majadega ääristatud plats. Tasub üle vaadata, kui sealt mööda sõita. Tokaj piirkond on armas, mõnus on sõita seal viinamarjaistanduste vahel. Viibisin seal vaid ühe õhtupooliku, keskuses on muidugi palju veinipoode- ja restorane. Googeldades leidsin ka ilusaid kirikuid ja muid põnevaid kohti, aga sinna sel korral ei jõudnud.

2
0

Tänan! Olen ka Bardejovi peale mõelnud ja plaanis seal ühe öö majutuda. Ega meil ka väga palju aega Tokaj piirkonnas luusida pole. Pigem üks päev ringisõitmiseks, õhtuks soov Bardejovisse jõuda.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased