USA-st tagasi paberid

Tulin täna USA-st. NY-Amsterdam- Tallinn. Lihtsalt teadmiseks. NY lennujaamas dokumendi kontrollis küsiti alguses, et kas vaktsineerimine on tehtud ja millal. Vastasin et detsembris. Mõtles natuke ja helistas kuhugi - et Eestist. Ja siis küsis tõendit ka näha. Näitasin ja kõik korras

Kuidas tagasi tulles testiga oli? Kas pidid enne USAs  testi tegema?

0
0

@Ant

Aprilli alguses ei olnud testi vaja, lendasin Rootsi kaudu Eesti. Vaktsineerimistõendit ainult vist tõesti vaadati, see oli mul korras. Aga igaks juhuks võid kontrollida Reisi Targalt lehelt oma transiitriikide kohta, mõni äkki veel soovib transiidi korral testi.

0
0

Kas keegi on viimasel ajal käinud ja oskab kommenteerida? Testinõe kaotati ära, aga vaktsiinipassi nõuavad saatkonna koduka info järgi. Mul on viimane (kolmas) doos saadud 16.02.2022, Eestis kehtib see aastakese, aga kuidas USAs? Saatkonna telefonil suhtlevad robotid ja meilile ootan vastust. Tänud ette!

0
0

Palun vaata otsinguga analoogsel teemal postitusi, sellest on räägitud hiljuti ka teistes postitustes, et US peab oluliseks et vakts on teostatud, aga ajalised nõuded praeguseks puuduvad. Saatkondasid torkida pole mõtet.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased