Uued ujuvkyla paadireisi soodushinnad Kamboodzas!

Tahelepanu koigile Kamboodza kylastajatele kes tundsid ja tunnevad huvi ujuvkylade vastu. Peale pikka labiraakimist olen saavutanud moistliku kokkuleppe kiirpaadi firma omanikega ja seoses sellega panen siia kirja nende uued pakutavad hinnad. Nende hindadega on voimalik seda tuuri hetkel broneerida ainult labi minu, samad hinnad ei ole saadaval teistes reisi agentuurides. 2-4 inimest paadis- vaikene tuur- yks ujuvkyla ja valjasoit Tonle Sapile $50 sama 5-8 inimest - $70 sama 9-15 inimest - $100

suur tuur -vaikene ujuvkyla, lindude varjupaik jarvel ja suurim ujuvkyla Kamboodzas-Prek Toal- 2-4 inimest - $80 5-8 inimest - $120 9-15 inimest - $160 Koik hinnad on paadi hinnad. Kasutage juhust, votke yhendust ja pange ajad kinni. Kiirpaate on ainult 4 ja inimesi on palju. Tapsemateks kysimusteks saatke mulle erasonum- vastan koigele ja koigile. Head reisimist! Jim

Päris kirved hinnad. Kui mina selle aasta kevadel Siem Reap-is käisin, siis küsiti mult 30 USD paadisõidu eest järvel. Pidasin sedagi kalliks ja ei läinud sõitma. Ja eks see oli ka kallis, arvestades kõike muid odavaid hindu!

Reaper, sa ikka tuuri hinnad osalejate arvuga läbi jagasid?

Veelkord - hind on paadi hind mitte inimese kohta. Koige odavam aeglane logu paat on $20 inimese kohta! Ei ytle et hinnad on odavad aga vaga moistlikud eriti kui 4 inimest kokku saab on hind vaga hea juba.

See paaditripp on ju täielik turistilõks ja minu kogemuse järgi täielik jama.

Jallegi kommentaar inimeselt kellel pole asjast aimugi. Paadisoit mida pakun on kahte ujuvkylla: Esimene kyla - Mechenrei- kalyrikyla - ei turiste, ei lastekodusid ei suveniiripoode ja teine suurim kyla on Prek Toal- ei turiste, ei lastekodusid ja vaga ilus Wat vaatamiseks. Mine vaadake kahe lyhifilmi mu facebookis Jim Tokay nime all.

"See paaditripp on ju täielik turistilõks ja minu kogemuse järgi täielik jama."

No turistilõks ma ei ütleks. Inimesed elavad vee peal parvedel - kui seda igal pool näeks, siis võiks nii öelda. Mina polnud varem näinud ja täitsa huvitav oli.

Ujuvkylasid on Kamboodzas palju ja paljud neist on turismiloksud jah on aga need mida mina pakun ei ole - uus koht sinna pole varem reise tehtud- ilmselt moned aastad hiljem muutub turismiloksuks aga veel ei ole.