Välismaine reisikindlustuspakkuja

Tere,


Ei leidnud selle küsimusega haakuvat teemat ees olevat.
Mind huvitab mis reisikindlustustpakkujat teised tripikad kasutavad.
Just Aasia  oleks siis reisipiirkond.
Ise olen kasutanud Swedbanki siiamaani, igakord kui lähen, uue lepingu teinud(aga neil on hinnad hirmasti ülespoole läinud).
Kunagi keegi siin kirjutas, et tal on välismaine pakkuja, aga nime ei olnud mainitud
Tahaks teha lepingu kohe aastaks ja suht kindla firmaga,et ei peaks jagelema tulevikus, kui mingi jama peaks tekkima.

Tänud ette,

Erkki

Ära ainult palun AIG aastast reisikindlustust osta. Omal väga ebameeldiv kogemus nendega. Sisuliselt üsna lihtsa ja selge juhtumi puhul hakati otsima formaalseid ettekäändeid mittemaksmiseks. Kahjukäsitluses istub neil robot või Hamilton "Pangast", kes ütleb lihtsalt EI. Lähemalt ei tahaks kommenteerida, sest mul on kavas selle juhtumiga edasi minna. 

 Miks sa ei soovi kirjutada, just tuleks suure kella külge panna kui eriti jabur juhtum.

Kui on mingi konks välja mõeldud, oleks ju hea kui teised ka teavad. Mul endal ühe kaardiga tuleb samuti aastane AIG kaasa.

Kui Swedbanki tingimused sulle sobivad, siis miks mitte võtta sealt Gold krediitkaart (mida kasutada ei ole ju kohustuslik) ning sellega tuleb kaasa tasuta ja automaatne reisikindlustus kogu perele kuni kolmeks kuuks iga reisi kohta.

Ainus tingimus kindlustuse kehtimiseks on see, et vähemalt 50 protsenti reisi kuludest peab olema makstud sinu pangakonto kaudu Swedbankis (enam ei nõuta selleks nimelt krediitkaardi kasutamist - piisab pangaülekandest või deebetkaardi maksest).

Kaardil on küll väike kuutasu aga kui ikka reisid rohkem või pikemalt või perega siis tasub igatahes kuhjaga ära.

Minu (üksi reisija) kindlustuskulud eelmisel aastal oleksid olnud üle 300 euro kui oleksin teinud iga kord Swedbankis tavalepingu (koos pagasi- ja reisitõrkega).
Krediitkaardiga aga oli see tasuta ning kuutasusid maksin krediitkaardi eest eelmisel aastal 75 eurot.
Seega minu võit oli umbes 225 eurot.
Palju on räägitud Worldnomadist.
Isiklik kogemus puudub.
Endal Swedi kuldkaardi kindlustus kuid õnneks ei ole
siiani vaja läinud.

Olen kasutanud Ihi-Bupa't ja Globelink International'i (globelink.co.uk). Bupa maksis näiteks kõrvaarsti külastuse kinni ilma igasugu probleemideta.